Участь Червонописького у виборах змінює сценарій виборів, – політтехнолог

Участь Червонописького у виборах змінює сценарій виборів, – політтехнолог

Політтехнолог Володимир Цибулько переконаний, що зареєстрований 18 листопада кандидатом у народні депутати України по 197-му виборчому округу голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький змінить сценарій виборів у проблемних округах. Таку думку експерт висловив у коментарі кореспонденту ІА «Прочерк».

– Червонописький – серйозна фігура, яка без адмінресурсу грати не може, – переконаний політтехнолог. – Опираючись тільки на ветерансько-афганські структури, він не зможе виграти вибори. Тому тут має бути суміш адмінресурсу з місцевим бізнесом. Поява на канівському окрузі Сергія Червонописького змінює сценарій, адже Черкащина має добру долю соціалістичного і комуністичного електорату. Якщо, наприклад, Червонописький цей електорат перехопить у комуністів та соціалістів плюс адмінресурс, можна сподіватися, що він переможе.

На користь кандидата, за словами пана Цибулька, працюватиме і рівень його впізнаваності, за яким він – фігура першого порядку.
– Всі ще добре пам\’ятають його «кидок» стосовно академіка Сахарова, – зауважив Володимир Цибулько.
Нагадаємо, у 1989 році на I з\’їзді народних депутатів СРСР Червонописький виступив із різкою критикою заяв правозахисника академіка Андрія Сахарова щодо нібито існування наказів радянського командування про знищення групи своїх солдат, які потрапили в Афганістані в оточення. Виступ Червонописького був гаряче підтриманий залом і став початком різких нападок на адресу Сахарова на з\’їзді.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x