20 листопада – Всесвітній день дитини

20 листопада – Всесвітній день дитини

Офіційно це свято з\’явилося в 1954 році завдяки. Тоді Генеральна Асамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини – документ, яку підписали і ратифікували 192 держави (з поміж 193 держав, які існують на Землі), серед яких однією з перших була Україна. В Україні цей важливий міжнародний документ набув чинності в Україні з 27 вересня 1991 року.

Всесвітній день дитини також відзначається в день, коли Організація Об\’єднаних націй прийняла декларацію прав дитини. Це відбулося в 1959 році. Крім того, 20 листопада 1989 року була підписана міжнародна конвенція про права дитини.

Серед головних проблем, про які зазвичай згадують у Всесвітній день дітей, можна назвати дитячу смертність. За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров\’я, на сьогоднішній день в світі помирає близько 11 мільйонів дітей молодше п\’яти років. Безліч дітей вже в самому малому віці стають інвалідами, не отримують необхідного рівня освіти, якісної медичної допомоги та інших необхідних умов для нормального життя.

Боротьбу з цими сумними явищами постійно веде дитячий фонд ООН, вивчаючи проблеми дітей навіть в період їхнього внутрішньоутробного знаходження.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x