«Азотівці» – одна з найбільш соціально захищених верств черкащан?

«Азотівці» – одна з найбільш соціально захищених верств черкащан?

Минулого тижня у Черкасах з’явилася нова незалежна профспілка, яка прагне стабілізувати ситуацію на підприємствах області, забезпечити дотримання чинного законодавства щодо умов праці та прав трудящих. Однак у класичній профспілці кажуть, що заяви, які лунають з боку керівництва нещодавно утвореного в Черкасах осередку Всеукраїнської профспілки «Народна солідарність» – нісенітниця і наклеп. Про це кореспондентові «Нової Доби» розповіли в профспілці ПАТ «Азот».

В профспілці підприємства кажуть, що їх дивуються, коли напередодні виборів нізвідки беруться профспілки з Києва чи інших міст й нібито починають турбуватися про добробут співробітників підприємства. Тим паче, ми перевіряли: ця організація навіть не має офіційної реєстрації.

На підприємстві кажуть, що воно потопає від листівок, які розповсюджує профспілка «Народна солідарність», а люди втомлені від інформаційного пресингу боку її представників.

– ПАТ «Азот» було й залишається одним з найбільших бюджетоутворювальних підприємств Черкас, – пояснює Василь Олександрович. – Крім того, тут працює кілька тисяч черкащан. Якби звинувачення цих людей, наприклад, про звільнення 700 робітників були правдою, то Черкаси про це гуділи б уже давно.

В обласній Федерації профспілок запевняють: угода, укладена між працівниками і роботодавцем, на «Азоті» виконується повною мірою. «Азотівці» – одна з найбільш соціально захищених верств черкащан. Якщо там йде модернізація цехів, то задіяні в ремонті люди отримують зарплату в повному обсязі.

У профспілці «Азоту» кажуть, що тиск з боку «благодійників» відчувають не лише на черкаському підприємстві. Потерпають від нього й інші хімічні гіганти виробництва мінеральних добрив, що об’єднані в Group DF. Окрім Черкаського «Азоту», туди входять «Концерн Стірол» (Горловка), Северодонецьке об’єднання «Азот» (Северодонецьк) та «Рівнеазот» (Рівне).

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x