Черкащани можуть онлайн потрапити на прийом до омбудсмена

Черкащани можуть онлайн потрапити на прийом до омбудсмена

З 2 по 6 грудня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська проведе онлайн відеоконференцію зі студії у Києві. В ці дні всі бажаючі громадяни з регіонів зможуть поставити омбудсмену свої запитання.

Черкащани та жителі Черкаської області, які бажають потрапити на онлайн прийом до урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, повинні попереднього записатися у Регіонального координатора по зв’язках із громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області Володимира Батчаєва. Він приймає громадян кожного вівторка та четверга з 14.00 до 17.00 у Черкаському центрі безкоштовної правової інформації та консультацій (вул. Смілянська 44, офіс 325).

Контактні телефони регіонального координатора: офіс – (0472) 45-24-00, моб. (067)-732-66-70

• До відома: Омбудсмен – посадова особа, обрана депутатами Верховної Ради України, на яку покладені функції контролю за дотриманням законних прав та інтересів громадян в діяльності органів виконавчої влади і посадових осіб. Омбудсмен не належить ані владі, ані опозиції, він висловлє інтереси громадян. Обов’язки омбудсмена регламентуються ЗУ «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини». Відповідно його положенням, Уповноважений має захищати права і свободи людини і громадянина, проголошених Конституцією України, законами України та міжнародними договорами України; запобігати порушенням прав і свобод, сприяти їх поновленню; сприяти приведенню законодавства України про права і свободи людини і громадянина у відповідність з Конституцією України, міжнародними стандартами у цій галузі; запобігати будь-яким формам дискримінації щодо реалізації людиною своїх прав і свобод тощо.
• поліпшення і подальший розвиток міжнародного співробітництва в галузі захисту.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x