Бізнес-план уманської студентки визнали найкращим

Бізнес-план уманської студентки визнали найкращим

В Україні підсумували результати першого конкурсу бізнес-планів зі створення обслуговуючого сільгоспкооперативу.
За оцінками конкурсної комісії найкращою на регіональному рівні визнано роботу студентки Уманського національного університету садівництва Юлії Шпак, розроблену під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Сергія Приліпка, – повідомляють на сайті ВНЗ.

Бізнес-план зі створення сільськогосподарського м’ясопереробного обслуговуючого кооперативу «Надія» у с. Покотилове Новоархангельського району Кіровоградської області отримав підтримку сільської громади, селищної ради, Новоархангельської районної державної адміністрації та районної ради, а також Новоархангельського районного споживчого товариства.
Загалом у конкурсі взяло участь більше сотні студентів аграрних ВНЗ, які представили 80 бізнес-планів розвитку кооперативів у різних регіонах України. Із них було відібрано 17 проектів.
Дипломами і грошовими преміями переможців особисто нагородив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«До відродження сільських територій вкрай важливо залучити молодь. Тому цьогоріч ми розробили та вперше провели конкурс серед студентів аграрних ВНЗ на кращий бізнес-план створення обслуговуючого сільгоспкооперативу. Ми хотіли, аби молодь навчилася розробляти ідеї створення кооперативу та втілювала б їх в економічну площину. Я сам переглянув близько 40 робіт і хочу відзначити різноманіття ідей та шляхи їх втілення. Тому конкурс буде проводитися щорічно», − наголосив Міністр.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x