Обласна влада збирається повезти дітей-сиріт на море

Обласна влада збирається повезти дітей-сиріт на море

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб під час зустрічі з громадськими жіночими організаціями в Черкаській обасній дитячій лікарні пообіцяв наступного року, до 60-річчя з дня утворення області, забезпечити подорож до моря всіх дітей сиріт, які ще там не були. Про це розповів власний кореспондент «Нової Доби»

– Давайте проаналізуємо і подивимося, скільки дітей-сиріт не були на морі, – звернувся Сергій Борисович до присутніх керівників громадських організацій. – В 1998-му році, будучи міністром, я вивозив на Чорне море в Крим 500 дітей-сиріт шахтарів і добре пам’ятаю очі дітей, які побули там кілька днів. Перед цим я був на ліквідації однієї з трагедій і спілкувався з однією дівчинкою, що постраждала. Я запитав у неї: «Про що ти мрієш?» Вона відповіла: «Я хочу побачити море». Діти, які мають батьків, мають надію, що колись їх батьки привезуть, а діти, які не мають батьків? Давайте вивчимо цю ситуацію, і організуємо так, щоб наступного року на честь 60-річчя утворення області діти змогли побувати на морі. Я берусь забезпечити ту частину, про яку не кажуть вголос. За вами організація, а за мною все інше.

Відтак, очільниця Служби у справах дітей Оксана Покатілова отримала доручення сформувати список дітей-сиріт, які жодного разу не відпочивали на морі, а голова ОДА у свою чергу пообіцяв посприяти тому, щоб наступного, ювілейного для нашої області, року, ці діти отримали таку можливість.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x