Черкаських підприємців заохочують співрацювати з поляками

Черкаських підприємців заохочують співрацювати з поляками

Всі бажаючі зможуть взяти участь в економічному форумі «Україна – Польща», який проходитиме під патронатом Президентів України та Республіки Польща в рамках офіційної зустрічі керівників двох держав на польсько – українському кордоні.. Про це «Новій Добі» повідомили у прес-службі Черкаської торгово-промислової палати.

Форум «УКРАЇНА-ПОЛЬЩА» проходитиме 2 грудня 2013 року в місті Львові в приміщенні Палацу культури залізничників (м. Львів, вул. Федьковича 54/56).

Участь у Форумі візьмуть представники підприємців і промисловців України та Польщі, зацікавлені у співпраці у сферах: торгівлі та інвестиційної співпраці, фінансів, сільського господарства та продуктів харчування, туризму, екології, розвитку інфраструктури, регіональної співпраці.

Організаторами заходу виступають Торгово-промислова палата України та Польсько-Українська Господарська Палата, Львівська обласна державна адміністрація та Львівська торгово-промислова палата.

В рамках програми Форуму стан справ та перспективи міждержавної економічної співпраці представлять керівники Міністерств економіки та сільського господарства України та Польщі, провідних бізнес-асоціацій обидвох країн, пройде неформальне спілкування українських і польських підприємців.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x