У Черкасах оновлять Центр дитячої та юнацької творчості

У Черкасах оновлять Центр дитячої та юнацької творчості

Голова облдержадміністрації Сергій Тулуб пообіцяв, що наступного року з обласного та міського бюджетів буде виділено не менше півтора мільйона гривень на ремонт одного з найбільших закладів позашкільної освіти в області. Таке рішення очільник області прийняв після того, як відвідав черкаський ЦДЮТ і поспілкувався з керівниками гуртків та їхніми вихованцями. Про це „Нова Доба” дізналася від власного кореспондента.

– Я вклоняюся тим людям, які зберігають і розвивають ось цей заклад, а разом із тим роблять позашкільну освіту доступною для великої кількості школярів, – сказав Сергій Борисович. – Мені прикро, та у цьому Центрі я сьогодні вперше. Побачивши, як у дітей горять очі, запевняю, що віднині обласна влада є гарантом того, що Центр дитячої та юнацької творчості надалі тільки розвиватиметься! Вже в наступному році з обласного та міського бюджетів для цієї установи буде виділено, щонайменше, півтора мільйона гривень. Зараз необхідно зробити ремонт у цьому закладі та реставрувати площу поруч із ним.

У Черкасах оновлять Центр дитячої та юнацької творчості

Очільник області також відзначив, що, замість ринку, поруч із приміщенням Центру слід облаштувати дитячий спортивний майданчик, а стіни закладу потрібно зробити більш яскравими. Окрім того, у ході спілкування з керівниками гуртків Сергій Тулуб пообіцяв забезпечити заклад більш потужною музичною технікою, комп’ютерами та новими костюмами.

Довідково: одному найстаріших дитячих закладів і Україні вже близько 78 років (працює він із 1936-ого року). Понад 19 років його очолює Відмінник освіти України Олег Забєлін. Міський позашкільний заклад нині відвідує майже 3 500 учнів. Навчаются вони за 61-им напрямком. Знаннями та тонкощами різних видів мистецтва з дітьми ділиться майже сотня педагогів. Загалом же у закладі працює 169 працівників. Заняття для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості безкоштовні.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x