Відбулася зустріч Президентів

Відбулася зустріч Президентів

Відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Курс на європейську інтеграцію нашої держави залишається незмінним. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі з Президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Глава держави нагадав, що європейський вектор розвитку країни закріплений на законодавчому рівні.

«Закон, який був прийнятий у 2010 році, він був прийнятий за моєю власною ініціативою. Я неодноразово казав, що програма Партії регіонів, починаючи з 1997 року, мала стратегічну мету – інтеграцію України у європейський простір», – сказав Глава держави.

За його словами, програма реформ, започаткована у травні 2010 року, а також Національний план реформ, спрямовані на досягнення Україною європейських стандартів.

«І ми цю програму виконуємо», – підкреслив Віктор Янукович.

Водночас він зауважив, що «ми не завжди встигаємо згідно з цим графіком».

«Причина одна – будь-які реформи потребують фінансування. Коли не вистачає фінансів на реформи, реформи гальмуються», – додав Президент.

На його переконання, реформи є фундаментом успіху розвитку держави. Результатом реформ, за словами Віктора Януковича, має бути підвищення добробуту громадян.

«Ми до цього прагнемо, на це націлений Уряд, на це працюють всі гілки влади сьогодні, а судити чи давати оцінку цій роботі, безумовно, буде суспільство», – зазначив Президент.

Президент запевнив, що шлях європейської інтеграції буде продовжено, «він не зупинявся і не буде зупинятися, ми будемо йти європейським шляхом».

Віктор Янукович подякував Леоніду Кравчуку за ініціативу цієї зустрічі. «Я хотів би, безумовно, щоб ця дискусія була спрямована на врегулювання цього конфлікту, який нам всім сьогодні заважає і хвилює суспільство. І друге, щоб ми побачили стратегію розвитку держави на майбутнє», – сказав Президент.

За матеріалами сайту president.gov.ua

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x