85 черкащан відзначили 60-річчя області з нагородами від держави і області

85 черкащан відзначили 60-річчя області з нагородами від держави і області

Під час урочистостей, присвячених 60-ій річниці утворення Черкаської області віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб та голова обласної ради Валерій Черняк вручили 85 державних та обласних нагород особистостям, які прославили Черкащину і зробили вагомий внесок у її розвиток та процвітання. Про це „Нова Доба” дізналася в облдержадміністрації.

Указом Президента України за вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області та з нагоди 60-ти річчя створення Черкаської області нагороджено:

орденом Ярослава Мудрого V ступеня
РАЙКОВА Бориса Сергійовича – голову Черкаського обласного об’єднання роботодавців України

орденом „За заслуги“ III ступеня
ШАПРАНА Андрія Михайловича – Руськополянського сільського голову Черкаського району
ПАРАМОНОВА Віктора Володимировича – головного лікаря Черкаського обласного онкологічного диспансеру
КОВАЛЕНКА Миколу Петровича -бригадира тракторної бригади сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Зоря“ с. Косарі Кам’янського району
НЕДЗЕЛЬСЬКОГО Бориса Васильовича – завідуючого свинокомплексом товариства з обмеженою відповідальністю „Черкаська м’ясна компанія“ c. Мар’янівка Лисянського району
РАКА Миколу Миколайовича – голову фермерського господарства „РОМ“с. Велика Севястянівка Христинівського району

орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ВЕРЕТІЛЬНИКА Володимира Михайловича – голову Черкаської обласної організації ветеранів
КУЗЬМИЧОВА Геннадія Петровича – члена Черкаської міської Спілки ветеранів Афганістану

орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
ПАНЧЕНКО Людмилу Анатоліївну – оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Богодухівське“ с.мБогодухівське Чорнобаївського району
МОРЕНКО Людмилу Миколаївну – редактора Корсунь-Шевченківської районної газети „Надросся“
ГРОМОВУ Тетяну Яківну – керівника дитячого танцювального колективу „Веселка“, м. Жашків
ТЕРЕЩЕНКО Ліну Денисівну – директора Шевченківської спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради
ПРУТАС Марію Василівну – Нетеребського сільського голову Корсунь-Шеченківського району

орденом Данила Галицького
БАРДАЧЕНКА Олексія Васильовича – голову Катеринопільської районної державної адміністрації

присвоїно почесне звання: „Заслужений працівник освіти України“
ЧМИЗІ Тетяні Іванівні – директору Тальнівського районного Будинку дітей та юнацтва Тальнівської районної ради Черкаської області

присвоїно почесне звання: „Заслужений працівник культури України“
ОСАДЧІЙ Діні Іванівні – керівнику народного аматорського хору ветеранів війни та праці міського будинку культури, м. Сміла
БУРЛАЦІ Галині Вікторівні – директору Палацу культури „Дружба народів“ публічного акціонерного товариства „Азот“, м. Черкаси
ЛИСЕНКУ Миколі Петровичу – викладачу циклової комісії фундаментальних і професійно-орієнтованих дисциплін Канівського училища культури і мистецтв Черкаської обласної ради

присвоїно почесне звання: „Заслужений лікар України“
ВАЛОВОМУ Ігорю Петровичу – завідувачу консультативної поліклініки комунального закладу „Обласна лікарня – центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф“ Черкаської обласної ради

присвоїно почесне звання: „Заслужений працівник фізичної культури і спорту України“
РАМАЗАНОВУ Юрію Абдулаєвичу – тренеру Чорнобаївської дитячо-юнацької спортивної школи

присвоїно почесне звання: „Заслужений вчитель України“
ВАКУЛІНІЙ Людмилі Миколаївні – вчителю української мови і літератури Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради
КАНАЙ Ользі Іванівні – директору Золотонішківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради
МОКРУШИНІЙ Тетяні Григорівні – вчителю французької мови Першої міської гімназії Черкаської міської ради

присвоїно почесне звання: „Заслужений енергетик України“
ЧЕМЕРИСУ Віталію Юхимовичу електромонтеру з ремонту повітряних ліній електропередачі 6 розряду служби високовольтних ліній публічного акціонерного товариства „Черкасиобленерго“

присвоїно почесне звання: „Заслужений діяч мистецтв України“
МОРОЗОВІЙ Галині Володимирівні майстру декоративного розпису, члену громадської організації „Фонд розвитку „Шевченків край“, м. Канів

присвоїно почесне звання: „Заслужений машинобудівник України“
ПОДІЧУ Володимиру Вікторовичу – слюсарю із збирання металевих конструкцій відкритого акціонерного товариства „Золотоніський машинобудівний завод ім. І.І. Лепсе“

присвоїно почесне звання: „Заслужений працівник цивільного захисту України“
ГВОЗДЮ Віктору Михайловичу – начальнику Управління ДСНС у Черкаській області

присвоїно почесне звання: „Заслужений працівник соціальної сфери України“
ДИШЛЮК Людмилі Юріївні – матері-виховательці дитячого будинку сімейного типу с. Іваньки Маньківського району

медаллю „За працю і звитягу“ нагороджено:
ЛОБУНЕЦЬ Віру Миколаївну – художнього керівника народного фольклорно-етнографічного колективу „Калина“с. Гельмязів Золотоніського району
ДОВБУШ Марію Григорівну – вчителя початкових класів Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ватутінської міської ради
ГОНЧАРУК Віталія Григоровича – завідувача Старосільською дільничною лікарнею Городищенського району
ШЕПЕТОВСЬКОГО Ріхарда Івановича – електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування 6 розряду централізованого електроремонтного цеху публічного акціонерного товариства „АЗОТ“, м. Черкаси

медаллю „За врятоване життя“ нагороджено:
АРХИПЕНКА Володимира Олексійовича – заступника начальника групи рятувальних робіт – начальника рятувального відділення аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС у Черкаській області

За вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області та з нагоди 60-ти річчя створення Черкаської області нагороджено:

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України
ХОДАКА Володимира Анатолійовича генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю „Ходак”
ЧОРНОВОЛА Василя Івановича директора Звенигородського будинку-інтернату для інвалідів та престарілих
АЛЄЙНІК Галину Семенівну оператора машинного доїння державного підприємства „Дослідного господарства „Христинівське”
ІВАКІНА Едуарда Олександровича заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації
ГАНЖУ Олександра Миколайовича – голову Городищенської районної державної адміністрації

Подякою Прем’єр-Міністра
КОСТИРЮ Олега Валерійовича – голову Черкаської районної державної адміністрації
КІСУРІНА Миколу Олександровича – оператора машинного доїння ТОВ „Маяк-Агро” м. Шпола
ОСТАПЕНКО Галину Василівну – кондитера Монастирищенського хлібокомбінату
ЩЕГЛАЧОВУ Міліту Іллівну – старшу медичну сестру терапевтичного відділення Чигиринської центральної районної лікарні
ГЕНЬ Людмилу Миколаївну – заступника директора з навчально-виховної роботи Вікнинського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Катеринопільської районної ради
ОНОПРІЄНКО Людмилу Василівну – соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чигиринського району
СТАНОВСЬКОГО Валентина Івановича – вчителя фізики і астрономії Красенівського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів“ Чорнобаївського району

За вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток області та з нагоди 60-ти річчя створення Черкаської області
КУЗЬМІНСЬКОМУ Анатолію Івановичу – ректору Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» нагороджуються:
ЖУГАН Надія Григорівна – директор Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради
ВОВЧИНСЬКИЙ Григорій Васильович – параолімпійський чемпіон, Драбівський район
ЦИМБАЛ Микола Григорович – приватний підприємець, Жашківський район
ЛАВРИЧЕНКО Віталій Анатолійович – керівник сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім. „Ватутіна” с. Юрківка, Звенигородський район
ЛИСЕНКО Василь Григорович – директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Нива” с. Зорівка Золотоніського району
ЧЕША Сергій Миколайович – тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва Дніпровської філії приватного акціонерного товариства «Науково-виробнича фірма „Урожай”, Канівський район
МОСКАЛИК Юрій Юхимович – генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю „Олімп”, м. Кам’янка
ЯРМОЛЕНКО Олександр Іванович – голову фермерського господарства „Новоселиця” с. Новоселиця Катеринопільського району
ДАНИЛЬЧЕНКО Олександр Миколайович – механізатор Кіровської філії Приватного акціонерного товариства Науково-виробнича фірма „Урожай”, Корсунь-Шевченківський район
ПАМПУХА Микола Филимонович – голова Громадської ради при Лисянській районній державній адміністрації
ЖАЙВОРОНОК Юрій Якимович – електромонтер з експлуатації розподільних мереж Маньківського району електричних мереж публічного акціонерного товариства „Черкасиобленерго”
ДРИГА Михайло Пилипович – почесний житель Монастирищенського району
СЕГЕДА Юрій Юрійович – директор державного підприємства „Смілянський лісгоп”
МАЙСЮК Анатолій Васильович – головний лікар Тальнівської центральної районної лікарні
ГОРДІЙ Микола Васильович – директор приватно-орендного сільськогосподарського підприємства „Уманський тепличний комбінат”
БІЛОУС Михайло Валентинович – голова правління Христинівського районного споживчого товариства Черкаської області
МАЛЬОВАНИЙ Василь Платонович – бригадир тракторної бригади сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Чигиринська аграрна компанія”
ДОШКА Валентина Григорівна – працівниця свино-товарної ферми сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю ім. Щорса, с. Ревбинці Чорнобаївського району
СКОТАР Сергій Петрович – головний інженер сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Агроспілка, виробнича фірма „Шполянський хлібзавод”
ГЛУХЕНЬКИЙ Олександр Павлович – укладач мас на мішалках шамотовипалювального цеху публічного акціонерного товариства „Ватутінський комбінат вогнетривів”
ШАПОВАЛ Ольга Михайлівна – двірник приватного акціонерного товариства „Янтарь”
КРИВІЦЬКА Наталія Василівна – електромонтер з ремонту та обслуговування автомашин та засобів вимірювання електростанцій філії „Канівська ГЕС“ публічного акціонерного товариства „Укргідроенерго“
ГНІДАЯ Софія Анатоліївна – директор Смілянського природничо-математичного ліцею
КУЧЕРЯВИЙ Леонід Борисович – директор Малого приватного підприємства „Агропромресурси”, м. Умань
ЖУРБА Світлана Василівна – головний лікар Черкаського обласного кардіологічного центру
БОДРОВ Юрій Іванович – міський голова міста Умань
ПЕТРЕНКО Анатолій Іванович – голова Уманської районної державної адміністрації
ЧЕРНЯК Валерій Петрович – голова Черкаської обласної ради
КОСЮК Юрій Анатолійович – голова правління публічного акціонерного товариства „Миронівський хлібопродукт”
ЛІПКАН Анатолій Васильович – генеральний директор відкритого акціонерного товариства „Уманьферммаш”
БІЛОБЛОЦЬКИЙ Микола Петрович – радник Прем\’єр-міністра України
НЕБЕЛИЦЯ Микола Павлович – генеральний директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Іскра” Черкаського району
КУЛЄША Володимир Олексійович – директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації
ЧАБАН Анатолій Юзефович – радник голови обласної державної адміністрації

Почесною грамотою обласної державної адміністрації і обласної ради нагороджуються:
ФІЗЕР Іван Васильович – заслужений художник України, скульптор, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджуються:
КОБИЛОЧНИЙ Ігор Сергійович – заступник голови Черкаської міської федерації футболу, майстра спорту СРСР з футболу
ЗАЙНЧКІВСЬКА Лідія Іванівна – художній керівник комунального закладу „Черкаська обласна філармонія Черкаської обласної ради“

Почесною грамотою обласної ради нагороджуються:
ЖУК Петро Миколайович – журналіст, керівник редакційно-видавничої групи з підготовки тематичної серії книг „Реабілітовані історією. Черкаська область”
ПОЛІЩУК Володимир Трохимович – письменник, літературознавець, громадський діяч, м. Черкаси

До 60-річчя утворення області було оголошено конкурс для визначення кращих установ, закладів та підприємств Черкащини:

Краще підприємство промислової галузі – «Уманьферммаш».

Кращі підприємства агропромислового комплексу – СТОВ «Маяк» Чорнобаївського району та Корсунь-Шевченківське хлібоприймальне підприємство;

Кращі заклади охорони здоров’я – Шполянська центральна районна лікарня; амбулаторія загальної практики-сімейної медицини с.Михайлівка Кам’янського району та фельдшерсько-акушерський пункт с. Новоселиця Катеринопільського району.

Кращі заклади освіти та науки – дошкільний навчальний заклад «Жайворонок» Черкаської міської ради, Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради, Черкаський районний будинок дитячої та юнацької творчості, Канівське вище професійне училище.

Кращий заклад культури й мистецтв – Тетерівський сільський Будинок культури Жашківського району.

На знак заслуженої шани та з нагоди 60-річчя утворення Черкаської області вручено ювілейні відзнаки і пам’ятні подарунки очільникам Черкащини попередніх років:
РУЖИЦЬКОМУ Олександру Антоновичу;
ЯСТРЕБУ Костянтину Пилиповичу;
ЦИБЕНКУ Василю Григоровичу;
ДАНИЛЕНКУ Анатолію Степановичу;
ЛУК’ЯНЦЮ Володимиру Лукичу;
ЛЬОШЕНКУ Вадиму Олексійовичу;
ЧЕРЕВКУ Олександру Володимировичу.

Вручено ювілейні відзнаки і пам’ятні подарунки героям Соціалістичної праці, Героям України та відомим землякам, які розбудовували рідний край і докладають вагомих зусиль до потужного підйому соціально-економічного рівня Черкащини у наші дні:
ПАРУБКУ Омеляну Никоновичу – двічі Герою Соціалістичної праці,
ПРІХНО Миколі Васильовичу,
ЧЕМЕРИСУ Олександру Опанасовичу,
ГАВРИЛОВІЙ Тетяні Андріївні,
БОБОВУ Геннадію Борисовичу,
ВАСИЛЬЧЕНКУ Миколі Семеновичу,
ШИЛЮКУ Петру Степановичу,
МОРГУНУ Володимиру Васильовичу,
ДАХНО Федору Власовичу,
ПОНОМАРЕНКО Борису Йосиповичу,
ЛАШКУЛУ Володимиру Григоровичу.

У цей день на сцену було запрошено і ровесників області, тих, хто народився 7 січня 1954 року!
ГУРІНЕНКА Миколу Івановича – учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС;
ЧИЧИЛІВСЬКОГО Василя Дмитровича – бригадира будівельної бригади.

Вручено також ювілейні відзнаки і пам’ятні подарунки почесним гостям, які завітали на свято, активним громадським діячам Черкащини, ветеранам воєн 20-го сторіччя, які виборювали світле, мирне сьогодення, а також заслуженим працівникам галузей, які своїми справами примножують досягнення краю:
ПОБІРЧЕНКО Семену Павловичу, голові Корсунь-Шевченківської районної організації ветеранів,
ГУБСЬКОМУ Івану Дем’яновичу, голові Черкаської міської ради ветеранів Великої Вітчизняної війни,
ПАВЛОВУ Ігорю Петровичу, голові Черкаської міської спілки ветеранів Афганістану.
РАЙКОВУ Борису Сергійовичу, голові обласного об’єднання роботодавців України,
КРОХМАЛЮ Андрію Аркадійовичу, заслуженому працівнику сільського господарства України,
БУРСЬКОМУ Анатолію Леонідовичу, заслуженому будівельнику України,
ПОБІРЧЕНКО Наталі Семенівні, ректору Уманського педагогічного університету імені Павла Тичини.
ЧУПИЛКО Тетяні Іванівні, кращій медичній сестрі України 2013 року.

Також було нагороджено та запрошено на сцену молодих та талановитих черкащан, якими пишається Черкащина, які з нагоди ювілею області відзначені за здобуті ними перемоги у науці, мистецтві та спорті:
ОРОБЦЯ Максима, чемпіона світу з фітнесу, фіналіста телеконкурсу «Танцюють всі»,
БОБРОВА Сергія, заслуженого артиста України,
ДОРОШЕНКА Олександра, заслуженого майстра спорту України,
САПСАЙ Анастасію, чемпіонку Європи з боротьби самбо
СЕМЕНЬКО Марину, призерку чемпіонату світу серед юніорів з фехтування,
МАНЬКА Артема, заслуженого майстра спорту,
КУЛІША Сергія, 4-х разового призера чемпіонату Європи з кульової стрільби,
НЕЧАЄВА Віталія, учня, який дивує унікальною пам’яттю і багатими знаннями,
ДОМАНІЦЬКУ Мирославу, переможницю Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін,
АКСЕНТЬЄВУ Софію, переможницю багатьох мистецьких конкурсів,
ЄМЦЯ Дениса, призера Всеукраїнських олімпіад з географії та соціології,
КРАЄВУ Марію, переможницю Міжнародного мовно-літературного конкурсу,
ЛИСЕНКА Юрія, автора ілюстрацій дитячого Кобзарика Тараса Шевченка,
КОЛЕСНИКОВУ Дарину, переможницю Всеукраїнських олімпіад з педагогіки та психології.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x