ПриватБанк кредитує авто без КАСКО

ПриватБанк кредитує авто без КАСКО

ПриватБанк спростив умови кредитування на купівлю авто. Тепер придбати в банку автомобіль у розстрочку можна без обов\’язкового укладання договору страхування КАСКО, що дозволить щорічно економити до 7 % вартості машини. З урахуванням оптимальних цін на автомобілі на майданчиках ПриватБанку і відсутності витрат на оформлення автомобіля, придбання авто в розстрочку стає найбільш вигідною пропозицією на ринку. Про це «Новій Добі» повідомили в прес-службі ПриватБанка.

– Ми вже взяли на себе оформлення автомобіля в ДАІ, що відразу економить клієнтам кілька тисяч гривень. Сьогодні ми відмовилися від обов\’язкової вимоги страхування авто, повністю довіряючи своїм клієнтам і скорочуючи їх витрати на покупку, – говорить керівник бізнесу \”«Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Розстрочка без КАСКО буде діяти за умови оплати авансового платежу за авто в розмірі не менше 20 % від його вартост , саме так купують машини в кредит більшість українців.

Також у банку повідомили, що для клієнтів, які вже уклали договір купівлі авто в розстрочку, діє спеціальний пільговий порядок страхування авто – з урахуванням корпоративної знижки банку та безпроцентної розстрочки при оплаті страхового полісу на термін до 12 місяців. При цьому, щомісячні платежі на оплату полісу можна вносити разом з щомісячним платежем по авторозстрочці .

Вибрати свою машину і замовити купівлю автомобіля в розстрочку можна на спеціальному автопорталі банку, де сьогодні представлені більш ніж 2000 як нових, так і вживаних автомобілів найпопулярніших марок. Рішення про надання кредиту приймається банком протягом двох годин, а забрати автомобіль можна відразу ж після внесення авансу і підписання договору. Також, автопортал ПриватБанку дає можливість клієнтам продати свій старий автомобіль або оформити \”трейд -ін\” при покупці в розстрочку нової машини.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x