Паломників в Умані триматимуть на закритій території?

Паломників в Умані триматимуть на закритій території?

Народний депутат від Черкаської області Антон Яценко зареєстрував законопроект № 3890 «Про особливості святкування Рош-га-Шана в м.Умань Черкаської області». Цим документом передбачається створити в Умані спеціальну територію, де паломники будуть святкувати Рош-га-Шана. Вхід на закриту територію буде лишеза електронними перепустками. З проектом закону «Нова Доба» ознайомилася на сайті Верховної Ради України.

«Щороку до міста Умань Черкаської області відвідують до 25 тисяч паломників з більш ніж двадцяти країн світу, які приїздять на могилу лідера брацлавських хасидів Цадика Нахмана. Враховуючу таку кількість паломників виникла необхідність у врегулюванні особливостей святкування Рош Ха-Шана в м.Умань Черкаської області з метою створення комфортних умов для перебування на спеціальній території паломництва», йдеться у пояснювальній записці.

Згідно з проектом закону, місце розташування земельної ділянки визначить Уманська міська рада, а обслуговуватиме та розвиватиме інфраструктуру на території окреме комунальне підприємство.

На закриту територію паломники потраплятимуть через контрольно-пропускний пункт за спеціальними електронними перепустками. Всередині діятимуть суворі правила поведінки.

«Перетинання паломниками меж спеціальної території паломництва здійснюється в контрольно-пропускних пунктах в м.Умань Черкаської області після пред’явлення наступних документів: полісу медичного страхування; електронної перепустки на спеціальну територію паломництва» – йдеться в законопроекті.

При цьому, перепусткою зможе користуватися лише та людина на ім’я якої виданий документ. У разі його втрати, паломнику доведеться покинути закриту територію.

У пояснювальній записці до документу депутат наголошує, що реалізація даного законопроекту не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат з державного бюджету України. Кошти на розвиток інфраструктури та обслуговування території будуть надавати самі паломники, купуючи електронні перепустки.

«Плата за електронну перепустку зараховується до міського бюджету, розподіляється за рішенням міської ради й спрямовується на забезпечення комунальним підприємством Уманської міської ради з питань облаштування спеціальної території паломництва виконання робіт пов’язаних з облаштуванням спеціальної території паломництва, обслуговуванням спеціальної території паломництва та на виконання інших повноважень передбачених статтею 6 цього Закону»,- пише нардеп.

Нагадаємо, минулого року в Умань Черкаської області на святкування 5774-го Нового року – Рош-га-Шан – приїхала рекордна кількість паломників – більше 27 тисяч з 15 країн: Ізраїль, США, Німеччина , Франція, Канада, Великобританія, Швейцарія, Іспанія, Італія, ПАР, Індія, Бельгія, Чехія, Росія і Киргизстан.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x