Працівники Черкаського СІЗО здали кров

Дата: 25-12-2013, 19:21

Працівники Черкаського СІЗО здали кров
Таку добровільну благочинну акцію cпівробітниками Черкаського слідчого ізолятора було проведено на прохання головного лікаря Черкаської обласної станції переливання крові Юрія Бульби. Пенітенціаріїв попросили допомогти з вирішенням складної ситуації з заготівлею донорської крові, котра склалась у Черкасах. Про це «Нова Доба» дізналася в управлінні Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області.

– Нам повідомили, що найгостріше потребують переливання пацієнти онкологічного диспансеру, дитячої лікарні та пологових будинків. Я не вагалась взагалі. Вважаю, що бути донором – у певній мірі почесно. Шкоди моєму здоров’ю не буде, а, комусь вливання крові, можливо, врятує життя, – говорить співробітниця Черкаського СІЗО Наталія Олійник.

Виконуючий обов’язки начальника сектору по роботі з особовим складом управління Роман Маніло запевняє, що зроблений лише перший крок і в подальшому здача крові не припиниться. Нині триває агітація не лише серед співробітників слідчого ізолятора, а й у Черкаській виправній колонії (№ 62).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода