Пегасівці читали свої твори поету і прозаїку Володимиру Рутківському

Пегасівці читали свої твори поету і прозаїку Володимиру Рутківському

Друга скайп-зустріч із поетом і прозаїком, лауреатом Націонаьної премії України ім. Тараса Шевченка Володимиром Рутківським відбулася в дитячій бібліотеці до Тижня дитячого читання. Письменник сам зацікавився творчістю учасників літературно-творчого гуртка «Пегасик» і захотів поспілкуватися з ними особисто. Разом із «місцевими» юними літераторами до діалогу з відомим дитячим письменником приєдналися їхні колеги по перу – члени літературного клубу «Сяйво талантів» з бібліотеки-філії № 2 для дітей Черкаської міської ЦБС.

Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській обласній дитячій бібліотеці.

Попри несподівану весняну завірюху й холоднечу охочих поспілкуватися з автором «Джур» виявилося чимало. Перше, чим поцікавився Володимир Рутківський, було саме те, як діти дісталися до бібліотеки в таку погоду. Юні літератори підготували багато запитань до письменника. Їх цікавило й дитинство земляка, і коли були написані його перші твори, звідки автор бере сюжети і як вони перетворюються на захопливі твори.

Найбільш відповідальним моментом було читання дітьми власних творів на суд письменника. Володимир Рутківський виявився лояльним, а головне – зацікавленим й уважним слухачем. Він не лише послухав, але й дав короткі відгуки на почуті твори та поради початківцям.

Насамкінець письменник пообіцяв, що за нагоди обов’язково завітає в гості до бібліотеки особисто, коли буде приїздити на свою малу батьківщину – в с. Хрестителеве Чорнобаївського району.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x