На весіллі у городищан гуляла тисяча байкерів

На весіллі у городищан гуляла тисяча байкерів

Справжнє байкерське весілля відбулося у Городищі. На щасливу дорогу сімейного життя стали Сергій та Іра Атаманенки. А відзначали цю визначну подію не вдома і не в ресторані, а в колі байкерів. У Городищі саме проходив перший міжнародний мотофестиваль «Колеса волі». Батько молодят допомагав байкерам з організацією фестивалю. Захід проходив на території парку колишнього цукрокомбінату. Там встановили великий весільний намет, святкові столи на багатті у казанах готувалися смачні наїдки. Гостями були рідні, друзі та близько тисячі байкерів, що з’їхалися на фестиваль! Колона байкерів супроводжувала молодят поїздкою містом. Такого оригінального весілля тут ще нівкого не було!

За традицією, щороку наприкінці серпня Городище здригається від гуркоту сотень двигунів потужної мототехніки. Це відбувається зліт байкерів, присвячений до Дня українського прапора та Дня незалежності України. Цього року патріотичний захід став мотофестивалем «Колеса волі 2015» і тривав із 21 по 24 серпня. Мета фестивалю – на прикладі любителів мототехніки і мотоспорту продемонструвати єдність України, засвідчити, що схід і захід – разом! До Городища з різних куточків країни приїхали старі друзі, зав’язалися нові знайомства. Фестиваль має статус міжнародного, отож приїхали також байкери з Молдови та Білорусі.
Фестиваль організував лідер місцевого клубу байкерів «Маніжа» Олександр Шендрик, за підтримки столичного мотоклубу «Мота». Готуючись до зльоту, активісти байкерського руху та добровільні помічники провели генеральне прибирання парку та прилеглої території. Позбирали та повивозили сміття, повикошували траву і бур’яни, повирубували чагарники, подбали про побутові зручності. Навіть побілили бордюри біля прохідної, що востаннє робилося ще як працював завод – до Першотравня. Клопотів було багато, коли темніло – працювали при світлі фар. Але зусилля того варті! Учасники фестивалю належно оцінили працю організаторів. Навіть недопалки не кидали під ноги – тільки у спеціально поставлені діжки.

Багато байкерів та їхніх сексапільних подруг були у барвистих вишиванках, мотоцикли прикрашені синьо-жовтими прапорами. Також на території парку майоріли понад 30 українських прапорів! Їх подарував Городищу приватний підприємець Дмитро Сало із Золотоноші. При в’їзді на територію фестивалю закріпили державний прапор, розміром 6х4 м. За традицією, гостей частували великим 2-метровим тортом синьо-жовтих кольорів. Величезну допомогу фестивалю надав генеральний директор СПОП «Відродження» Юрій Ляшенко зі Шполи. Завдяки його щедрості та безкорисливості на багаттях смажився бичок та сім баранів, тож частування вдалося на славу!
Фестиваль видався веселим, енергійним. Усі учасники отримали значок, бейджик та футболку з символікою фестивалю. Хто пред’являв спеціальне запрошення, які поширювалися на інших мотофестивалях країни, тим наливали 50 грамів коньячку. На сцені упродовж двох днів присутніх розважали популярні байкерські рок-гурти: «Вперше Чую», «Арія», «AC/DC», «sluCHINAtown», «Глен Моранж». Музиканти виступали наживо, з повною самовіддачею, не шкодуючи голосу і апаратури. Уся територія здригалася від потужних децибел. Місцеві жителі також приходили послухати рок-концерт, подібного якому ще ніколи не було в Городищі.
Своє уміння демонстрували завзяті мото-каскадери, виступали стриптизерки, було вогняне шоу та рок-дискотека. Влаштували веселі та екстиримальні конкурси з солідними призами. Наприклад, переможець змагань на найповільнішу їзду байкер Покемон з Кременчука отримав у нагороду справжній мотоцикл-чопер! Було багато дружнього спілкування, пісні під гітару біля багаття, шашличок… Виїздили байкери і в місто. Організованою колоною ефектно зробили два кола центральними вулицями, зупинилися на площі Миру. З байкерами радо та охоче фотографувалися діти і дорослі. Неймовірне захоплення викликали «залізні коні» байкерів – наворочена техніка усіх видів та модифікацій.

На весіллі у городищан гуляла тисяча байкерів
На весіллі у городищан гуляла тисяча байкерів

Мотоклуб «Маніжа» є найстарішим в Україні – діє з 1978 року, нині оформлений як громадська організація. Зльоти байкерів Олександр Шендрик проводить з 2008 року. Приїздять учасники з усієї України, а також представники Молдови, Польщі, Німеччини та навіть США. Заходи проходять на хорошому організаційному рівні, отримують схвальні відгуки у ЗМІ. Напередодні фестивалю надійшов лист з Управління у справах сім’ї, молоді і спорту Черкаської ОДА: «Дякуємо Вам, що в нинішній скрутний час знаходите можливість проводити патріотичні заходи». І це дуже приємно!

Володимир ЧОС

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x