Газету смілянської гімназії визнали найкращою на міжнародному конкурсі

Газету смілянської гімназії визнали найкращою на міжнародному конкурсі

Юнкори дитячого інформаційного агентства «Позитив» Будинку дитячої та юнацької творчості і творчого об’єднання «ІДЕЯ» гімназії ім. В.Т. Сенатора 28 – 30 квітня взяли участь у ХІХ Міжнародному конкурсі шкільних медіа, який відбувся у Миколаєві. Про це «Нова Доба» дізналася від міської ради міста Сміла.

Обидві команди стали лауреатами у номінаціях «Телерепортаж» і «Радіорепортаж». Гімназійна газета «Дзвоник» – переможець у номінації «Краща друкована газета». Керівники ДІА «Позитив» і ТО «ІДЕЯ» Юлія Харченко і Світлана Остапова отримали Подяки від Національної спілки журналістів України, Національної академії педагогічних наук України та організаторів Міжнародного конкурсу шкільних медіа за виявлення і сприяння розвитку творчо обдарованих дітей у галузі шкільної журналістики.

На конкурс було представлено майже дві тисячі робіт від юнкорів з усіх областей України та восьми країн-сусідів. Для учасників було організовано прес-конференції, творчі зустрічі, семінари і майстер-класи від провідних журналістів, відомих політиків, поетів. Для них презентувала свою роботу патрульна поліція Миколаєва.

У прямому телевізійному ефірі смілянські юнкори серед інших переможців ділилися враженнями від конкурсу, розповідали про свою роботу, навчальні заклади і своє місто.

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Реклама

Реклама0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x