У Черкасах затримали автомобільного злодія

Дата: 8-10-2013, 09:12

У Черкасах затримали автомобільного злодія
Протягом трьох місяців чоловік крав з автомобілів Черкащан цінні речі. Правоохоронці підрахували, що загальна сума збитків, заподіяна автовласникам становить понад 10 тисяч гривень. Про це журналістам «Нової Доби» повідомили в прес-службі УМВС України в Черкаській області.

Повідомлення про крадіжки з автомобілів до співробітників Придніпровського райвідділу міліції надходили протягом трьох місяців. Правоохоронці, що проводили огляд пограбованих автомобілів, досить швидко помітили, що почерк усіх крадіжок майже ідентичний. Це означало, що до скоєння цих злочинів причетна одна й та ж особа. Вже скоро під підозрою правоохоронців опинився 41-річний місцевий житель, який у минулому вже мав проблеми із законом. Працівники міліції дізналися, що в одному з районів міста він продає автотовари, які були у вжитку. Окрім іншого за символічну ціну пропонує придбати інструменти та інші деталі до автомобілів вітчизняного виробництва.

Перевіряючи отриману інформацію, працівники міліції з’ясували, що найменування товару, пропонованого місцевим жителем повністю збігалося з викраденими у місцевих автовласників речами. Чоловіка було затримано та доставлено до райвідділу міліції.
Затриманий зізнався у скоєному. Він розповів, що останнім часом постійного місця роботи не мав, тому вирішив підзаробити крадіжками. У нічний час він ходив дворами багатоповерхових будинків та видивлявся старі автомобілі вітчизняного автопрому, які не були обладнані сигналізацією. Без зайвих зусиль відчиняв дверцята автомобіля, ретельно оглядав салон і багажник та викрадав усі цінні речі.
Працівниками міліції доведено причетність зловмисника до п’яти крадіжок з автомобілів. Дії затриманого кваліфіковано як “крадіжка”. Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода