Підсумки «Доби»

Дата: 20-04-2016, 20:30

Підсумки «Доби»
Події. На Тальнівщині посмертно нагороджуюсь живих, втікачів зі Сміли досі шукають, на Канівщині – вкрадено племінну кобилу. А в Черкасах почали патрулювати воду.

Демобілізованого бійця, який живе на Тальнівщині, нагородили посмертно. До Тальнівського військкомату Ігор Кучеренко із Білашок прийшов добровільно. Військову підготовку проходив у навчальному центрі «Десна». Звідти у складі 93-ї Окремої Гвардійської механізованої бригади і був направлений на Донбас. Загалом відслужив 14 місяців на самій передовій. Демобілізувався в кінці березня цього року. Сам власник такої нагороди здивований, каже, що винні у службовій недбалості мають бути покарані.

У Смілі розшукують втікачів. Учора там із ізолятора тимчасового тримання на свободу вирвалося троє чоловіків. Одного з них затримано, решту – досі розшукують. У місті опитують жителів, оголошено оперативний план «Сирена». Автошляхи взято під контроль.

Племінну кобилу викрали на Канівщині. Її вартість – 240 тисяч гривень. Викрадачі – чоловік та жінка - увечері в с. Беркозівка Канівського району , проникли через отвір в огорожі на територію загону приватного підприємства «Мустанг». Звідти ж і викрали дорого вартісну племінну кобилу породи Гановерська 2004 р.н. Жінка свою вину визнала повністю, за що отримала 3 роки умовного покарання. Чоловік же до останнього не зізнавався, зрештою йому «світить» до 6 років ув’язнення.

Прибережну зону Дніпра – від села Свидівок до села Червона Слобода віднині охоронятиме водний патруль. У Черкасах стартувала перша в Україні водна патрульна поліція. Командиром черкаського водного патруля призначили Олександра Мельника. Серед обов’язків інспекторів – стеження за безпекою поведінки відпочивальнків на воді, перевірка суден та повний контроль за порядком на Дніпрі та на березі. Головне завдання – це боротьба із браконьєрством.

Число. 392,3 тисячі шкільних гривень

Порушення, що призвели до фінансових втрат на суму 392,3 тисячі гривень, виявила фінінспекція під час ревізії Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради. Так на карткові рахунки окремих працівників школи проведено зарахування коштів у завищених розмірах на загальну суму 161,1 тис грн. Також, на нецільове використання коштів спрямували понад 94 тисячі гривень. Окрім того, майже 87 тисяч гривень було сплачено ремонтно-будівенльні роботи за звищеною вартістю.

Цитата. Г. Бобов: «Зараз через дефіцит коштів вбивається українська освіта, сфера охорони здоров'я, згортаються соціальні програми. Але ж зараз у бюджеті з'явилися гроші».

А. Бондаренко (про «Азот»): «Маємо подарований транспорт та стовідсоткове списання боргу нашому комунальному підприємству за очищення стічних вод».

Світлина дня. У краєзнавчому музеї відкрилася виставка однієї книги.
Підсумки «Доби»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода