У Леґедзиному студентів посвятили в археологи

Дата: 17-07-2016, 19:17

У Леґедзиному студентів посвятили в археологи
У Леґедзиному студентів-істориків Уманського педуніверситету та майбутніх культурологів Києво-Могилянської академії посвятили в археологи. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Вісті Черкащини».

«Посвячення відбувається кожного заїзду студентів в останній день практики. На згадку вони отримують невеличкий подарунок», – каже директор державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк.

У Леґедзиному студентів посвятили в археологи Цього разу археологічну практику проходили 60 студентів-першокурсників. Три тижні вони працювали в складі Трипільської археологічної експедиції, яку спільними зусиллями проводять Інститут археології НАН України та державний історико-культурний заповідник "Трипільська культура". Дехто із студентів залишився досліджувати Тальянківське поселення трипільської культури і після практики.

Очікується, що цього року археологи під керівництвом кандидата історичних наук Олексія Корвін-Піотровського досліджуватимуть поселення-гігант «Тальянки»до кінця жовтня.

Олег ШАТАЙЛО

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода