Максим Михлик: «Впевнений, що ми цей рік запам’ятаємо надовго»

Максим Михлик: «Впевнений, що ми цей рік запам’ятаємо надовго»

На порозі – новий 2021 рік. Чим же запам’ятався непростий 2020-й і які сподівання покладаємо на найближчий час? «Нова Доба» розпочинає передсвятковий проєкт, аби підбити підсумки року разом із відомими черкасцями.

Максим Михлик, голова Черкаської організації комітету виборців України – про новий Виборчий кодекс, позитив від жорсткого карантину та мрії на новий рік.

 

‒ Назвіть три головні події 2020 року.

‒ Для мене, як для людини, задіяної у виборчі процеси, головні події року пов’язані з виборами. Цілком зрозуміла професійна деформація, яка не залишає мені жодних шансів.

Тож номер 1. Багатостраждальне ухвалення багатостраждального Виборчого Кодексу. І хоч нове законодавство питань залишило більше ніж відповідей, але це однозначний і досить великий крок вперед для країни.

Проведення місцевих виборів. Було багато побоювань щодо цього процесу. І пандемія, і нове законодавство, і нестабільна внутрішня та зовнішня політична ситуація посилювали ці страхи. Проте все вийшло більш-менш нормально. Карантинні заходи не завадили, а виборчі комісії розібрались зі складною виборчою системою (гордий, що теж доклав до цього руку). Також надзвичайно важливо, що претензій до чесності виборчого процесу не було, а це досить цінно для нашої бурхливої країни.

Вибори в США. Ми повинні бути реалістами і розуміти, що політика США має вплив на весь світ. Тож зміна влади у Вашингтоні обов’язково відіб’ється і на нашій країні.

 

‒ Які найпозитивніші спогади цього року?

‒ Як не дивно, то це весняний жорсткий карантин. Нарешті я зміг досхочу накататись велосипедом навколишніми черкаськими лісами і начитатись книжок, які давно чекали. Не заважали не постійні виборчі кампанії, ні інші робочі завантаженості. І не треба було щоденно возити дітей в школу.

 

‒ Що було найнеприємнішим у році, що минає?

‒ Це був дивний і важкий рік. Пандемія, карантин, криза, перехід життя в онлайн і т.д. Впевнений, що ми цей рік запам’ятаємо надовго і здебільшого, як складний і неприємний. І ще мене неприємно вразив результат виборів міського голови Черкас. Місто не змогло перебороти свою провінційність і радше ще на 5 років залишається осторонь процесів сучасного розвитку.

 

‒ Щоб ви хотіли побажати друзям, рідним та колегам на Новий рік?

‒ Мандрувати. Професійно і творчо зростати. Досягати нових вершин. І загалом триматись, допомагати одне одному і мати позитивний настрій.

 

‒ Чи загадуєте ви бажання в новорічну ніч і чи здійснювались вони?

‒ Уже багато новорічних ночей ми разом із друзями співаємо «Гімн України», незалежно від особи того Президента, який вітає українців у телевізорі. І також в ці хвилини бажаємо нам і нашій країні, зростати, розвиватись і якісно змінюватись. Поки що ці побажання, хоч і потроху, але збуваються.

 

‒ Який найбільш пам’ятний подарунок ви отримували чи хотіли б отримати?

‒ Я все ще мрію прокинутись 1 січня десь близько Ейфелевої вежі. Поки ще не сталось. Але я оптиміст.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x