Педагог із Драбівщини – володарка всеукраїнського освітнього Оскара

Дата: 17-01-2017, 10:00

Педагог із Драбівщини – володарка всеукраїнського освітнього Оскара
Найкращі освітні практики та педагогічні здобутки педагогічних працівників відзначили на національному рівні. Урочиста церемонія нагородження переможців всеукраїнського освітнього конкурсу «Оскар-2016» днями відбулася в Києві. Загалом на конкурс надійшло 834 роботи з усіх регіонів України, серед яких було відібрано найкращі у 12 індивідуальних номінаціях та 3 колективних. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Володарем «Освітнього Оскара-2016» у номінації «Керівник методичного кабінету/центру-2016» стала педагог із Черкащини – Валентина Шевчук, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Драбівської райдержадміністрації за інноваційні напрацювання з проблеми «Використання маркетингової технології «Паблік Рілейшнз».

Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремінь привітав переможців освітнього конкурсу та вручив їм нагороди. Він акцентував увагу на важливості інноваційних змін в освітній діяльності, які пов’язані з формуванням уміння навчатися впродовж життя і, головне, застосуванням набутих знань у практичній діяльності. Також Василь Кремінь наголосив на важливості формування у школярів глобального мислення, патріотичної свідомості, які сприятимуть побудові демократичного суспільства.

Конкурс організований видавництвом «Шкільний світ» за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Інституту модернізації змісту освіти і Громадської ради при Міністерстві освіти і науки України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода