Віктор Ляшко: «Початкову школу та дитячі садочки не закриватимуть»

Віктор Ляшко: «Початкову школу та дитячі садочки не закриватимуть»

Дитячі садочки та початкова школа працюватиме при будь-якому рівні епіднебезпеки. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко за результатами засідання Кабінету Міністрів, йдеться на сайті Черкаської ОДА.

Уряд ухвалив відповідні зміни в постанові №1236, адже вважає, що діти потребують безпосереднього контакту з вихователем та викладачем.

–Маленькі діти мають бути максимально залучені в освітній процес, для цього їм треба займатись із викладачами офлайн, тобто відвідувати навчальний заклад. Ми пом’якшуємо вимоги до карантинних обмежень та дозволяємо дитячим садочкам та початковій школі працювати незалежно від рівня епіднебепеки. При цьому ми закликаємо викладачів зробити свідомий вибір та вакцинуватись від COVID-19. Адже якщо в закладі розпочнеться спалах – він буде закритий, – повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Він додав, що спільна відповідальність освітян та батьків — створити безпечний освітній простір у закладах освіти. У закритих просторах як школи, дитсадки, університети, COVID-19 може поширюватись значно швидше. Це створює небезпеку для дітей, освітян та батьків, які можуть передавати коронавірус один одному і поширювати його. Тому необхідно вакцинуватись вже сьогодні.

Після виконання протокольного доручення Уряду від 22 вересня та розробки відповідної нормативної бази до роботи в сфері освіти допускатимуть лише вакцинованих працівників.

Нагадаємо, що за останні три місяці 98.1% госпіталізованих із COVID-19 в Україні — невакциновані. Дізнавайтеся більше про заходи протидії COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: list.covid19.gov.ua.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анжела

Оскільки вакцини від коронавірусу є експериментальні,то ви,пане Ляшко,не маєте ні юридичного,ні морального права зобовязувати вчителів в обов’язковому і примусовому порядку вакцинуватися.Вчителі не піддослідні миші. Брати участь в експерименті можуть люди тільки на добровільній основі і здорові.Перестаньте залякувати людей.Вивчіть законодавство.Вас чекає багато судових позовів

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x