Три заклади професійної освіти планують передати у спільну власність громад Черкащини

Три заклади професійної освіти планують передати у спільну власність громад Черкащини

Проєкт рішення щодо прийняття з державної власності ЦМК державних закладів професійної (професійно-технічної) освіти у спільну власність територіальних громад Черкащини підтримали депутати під час засідань постійних комісій із питань комунальної власності та освіти. Про це інформують в Черкаській облраді.

 

Зокрема йдеться про:

ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей»;

ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей»;

ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» разом із усіма активами, пасивами, лімітами, фондами та здійснити заходи, передбачені чинним законодавством у зв’язку з такою передачею.

Зауважимо, що процедура прийняття розпочалася ще у 2016 році, коли обласна рада ухвалила рішення про надання згоди на їхнє прийняття до спільної власності територіальних громад області. У 2017-му році затвердила техніко-економічне обґрунтування доцільності такої передачі.

Цим проєктом рішення передбачається прийняття ЦМК разом із усіма активами, пасивами, лімітами, фондами та здійснити заходи, передбачені чинним законодавством.

Додаткового навантаження на обласний бюджет не буде, оскільки фінансування цих навчальних закладів уже відбувається коштом обласного бюджету.

 

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x