Начальник Черкаської ОВА: «Ми закликаємо роботодавців розвивати власні програми реінтеграції та реабілітації ветеранів-працівників»

Начальник Черкаської ОВА: «Ми закликаємо роботодавців розвивати власні програми реінтеграції та реабілітації ветеранів-працівників»

Реабілітація та реінтеграція ветеранів, збереження людського капіталу є однією з найбільших викликів для української економіки та вітчизняного бізнесу. Про це ішлося в рамках третьої панелі «Людський капітал – як найдорожча інвестиція» Черкаського міжнародного економічного форуму-2023.

«Архіважливим є питання реінтеграції та реабілітації наших ветеранів. Я хотів би закликати кожного роботодавця розробити власну стратегію реінтеграції ветеранів на робочих місцях. Зі свого боку ми, влада, сьогодні дуже велику увагу звертаємо на розвиток реабілітаційних спроможностей в регіоні. Після Перемоги, повернеться 1,5 мільйони ветеранів. Вони повернуться насамперед до своїх родин, у свої громади, на свої робочі місця. Від того, наскільки мі всі з вами будемо готові до їх зустрічі, залежить – чи залишаться вони в Україні, чи поїдуть до своїх родин за кордоном. І ще раз наголошую – це наше спільне завдання. Держава розробляє ветеранську рамку. Міністерства і відомства її реалізовують, регіони та громади створюють власні програми роботи з ветеранами. І все це посилюється свідомою позицією бізнесу», – такі пріоритети у частині роботи з ветеранами зазначив начальник Черкаської ОВА І.Табурець у своєму виступі перед учасниками форуму.

Натомість, за інформацією Дмитра Ливча, співзасновник Центру Економічного Відновлення, виконавчого директора EasyBusiness ступінь враження людського капіталу в Україні настільки серйозний, що лише спільними зусиллями держави та бізнесу можна запустити ефективні програми з його відновлення: «Україна може втратити до $255 млрд. через негативний вплив війни на людський капітал. Ми окремо виділяємо такі складові: 10% ВВП – потреби у відновленні освітньої складової, 16,4% ВВП – складової охорони здоров’я, 110,6% – соціальної складової, 141,6% – економічної складової».

В роботі Черкаського міжнародного економічного форуму-2023 взяли участь народні депутати України, представники Кабінету міністрів, державних компаній, міжнародних та українських інвесторів, науковців, експертів із різних секторів економіки. В рамках роботи форуму було укладено низку угод про співробітництво між інвесторами та представниками регіональної влади. Зокрема, підписано меморандум про створення на Чигиринщині нового виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів, а також підписано угоду про запуск проекту «Черкаська індустріальна економіка».

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x