Дитячий оздоровчий комплекс на Золотоніщині прокуратура намагається повернути державі

Дитячий оздоровчий комплекс на Золотоніщині прокуратура намагається повернути державі

Черкаська обласна прокуратура через суд вимагає визнати недійсним договір купівлі-продажу дитячого оздоровчого комплексу, за яким будівля і земля навколо неї були приватизовані київським товариством.

 

Відділ захисту інтересів дітей та протидії насильства Черкаської обласної прокуратури позивається до київського товариства про повернення дитячого оздоровчого комплексу, розташованого в с. Благодатне Золотоніського району.

Прокуратура встановила, що приватизація вказаного комплексу разом з землею рекреаційного призначення,  площа якої майже 9 га, відбулася з порушенням вимог законодавства.

Так, процедура приватизації оздоровчого закладу пройшла без погодження з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері оздоровлення та відпочинку дітей.

Крім того, основні види діяльності товариства, що придбало дитячий оздоровчий комплекс, не стосуються сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.

Наразі господарський суд відкрив провадження за позовною заявою прокурора щодо визнання недійсним договору купівлі – продажу та повернення майна в державну власність.

 

Про це повідомили в прес-службі Черкаської обласної прокуратури

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba        

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x