Боксери Черкащини − із низкою нагород чемпіонату України

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) на призи Андрія Котельника завершився у Львові. Боксери Черкащини вибороли на змаганнях низку нагород, інформують у відділенні НОК України в Черкаській області.

Серед жінок команда Черкаської області здобула перше загальнокомандне місце з такими результатами за кількістю медалей: 2 «золота», 3 «срібла» та 2 «бронзи».

У ваговій категорії 54 кілограми чемпіонкою України стала Анастасія Ковальчук, а у ваговій категорії 75 кілограм чемпіонкою України стала Кароліна Махно.

«Срібло» чемпіонату України здобули: Марина Мальована у ваговій категорії 63 кг, Тетяна Довгаль у ваговій категорії 60 кг, Діана Петренко у ваговій категорії 52 кілограми.

Анастасія Коваленко та Аліна Кріт здобули «бронзу». Анастасія також отримала відзнаку за кращу тактико-технічну майстерність