Звенигородські лісівники передали пиломатеріали оршанецьким прикордонникам

Дата: 20-03-2014, 16:20

Звенигородські лісівники передали пиломатеріали оршанецьким прикордонникам
20 березня біля адміністративного приміщення Звенигородського лісгоспу було шумно та гамірно. За ініціативи керівництва лісгоспу, за участю профспілки підприємства та за підтримки працівників була споряджена та відправлена вантажівка з адресною допомогою військовослужбовцям Збройних сил України.

Про це «Новій Добі» повідомили в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

– З Навчальним центром підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, що знаходиться в Оршанці, наше підприємство досить давно має хороші шефські стосунки, – розповів директор Звенигородського лісгоспу Анатолій Проценко. – Коли дізналися, що основний склад оршанецьких військовослужбовців був дислокований на кордон нашої держави і потребує допомоги в облаштуванні умов перебування та проживання, то вирішили не стояти осторонь. Ми звернулися до керівництва навчального центру з пропозицією надати допомогу від звенигородських лісівників. Проаналізувавши їхні потреби, вирішили організувати посильну допомогу.

Звенигородські лісівники передали пиломатеріали оршанецьким прикордонникам

Вантаж для армійського підрозділу складався з восьми кубометрів пиломатеріалів різного формату, дров колотих та кріпильних матеріалів, які є необхідними для облаштування побутових умов військовослужбовців в польових умовах. Працівники підприємства до благодійної акції долучилися по-своєму: приносили товари першої необхідності, різноманітні продукти харчування та продовольство – крупи, овочі, сало, консервацію.

Окрім лісівників, приєднався до доброї справи народний депутат України Валентин Ничипоренко. З його ініціативи було надано частину пального для транспортування вантажу. Місцевий священнослужитель, отець Віктор, благословив перевезення благодійної допомоги та передав солдатам релігійну атрибутику.

Офіцер військової частини, якій адресується допомога, подякував лісівникам за таку потрібну підтримку та небайдужість в нелегкий для держави та війська час. Він запевнив, що оршанецькі прикордонники сумлінно та достойно виконуватимуть свої обов’язки, захищаючи рубежі нашої країни.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода