Переможців конкурсу «Учитель року «Освітній тріумф» відзначили в Черкасах

Переможців конкурсу «Учитель року «Освітній тріумф» відзначили в Черкасах

32 кращі педагоги з черкаських шкіл узяли участь у цьогорічному конкурсі професійної майстерності «Учитель року «Освітній тріумф». Сьогодні відбулася урочиста церемонія нагородження його переможців та відзначення учасників.

Цьогоріч конкурс проводився у Черкасах у новому форматі. Із короткого відео отримували інформацію не тільки про самого вчителя, але й про те, що у своїй роботі він вважає головним, як бачить своє місце в розвитку особистості учнів, які цілі він ставить перед собою.

Претенденти змагалися у п’яти номінаціях: «Молодий учитель», «Учитель НУШ», «Учитель, який змінює світ», «Разом до успіху», «Якість та результативність».

Переможцями стали:

– Номінація «Молодий учитель» − Палаш Діана Сергіївна, учитель початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 Черкаської міської ради Черкаської області;

– Номінація «Разом до успіху» − Пащенко Тетяна Валеріївна, учитель фізичної культури в початкових класах Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім.В.Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області;

– Номінація «Учитель НУШ» − Орловська Анна Олегівна, учитель історії Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім. В.Симоненка Черкаської міської ради Черкаської області;

– Номінація «Учитель, який змінює світ» − Стецюк Андрій Сергійович, учитель історії Черкаської гімназії №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради Черкаської області;

– Номінація «Якість та результативність» − Довгаль Людмила Володимирівна, учитель біології Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області.

Учасників та переможців привітали профільна заступниця міського голови Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Богдан Бєлов, голова профспілкового комітету працівників освіти Ганна Федорченко.

«Від імені міського голови Анатолія Бондаренка і від себе особисто вітаю лауреатів і переможців конкурсу «Учитель року «Освітній тріумф». Під час заходу ми усі переконалися, що наші вчителі – найкращі, побачили, які це творчі люди, які інновації вони застосовують на уроках і в позаурочній діяльності. Бажаю усім вам успіхів у подальшій діяльності і миру нашій Україні!», − зазначила Анастасія Чубіна.

Окрім відзнак, переможці отримали також сертифікати на 20 тисяч гривень.

 

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

 

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x