У ЧДТУ відкрили АртХаб – мистецький простір для студентської молоді

У ЧДТУ відкрили АртХаб – мистецький простір для студентської молоді

13 грудня 2023 року в Черкаському державному технологічному університеті, за ініціативи Студентської ради та Відділу студентського розвитку і культурних програм, відбулося відкриття мистецького простору для студентської молоді.

Теплі лампові поетично-музичні вечори та творчі зустрічі укритті під час блекаутів, започатковані восени 22-го, за сприяння адміністрації та профспілкового комітету університету, масштабувалися до створення АртХабу – мистецького простору для творчості студентської молоді в ЧДТУ.

Про це йдеться на сайті вишу.

За словами ініціаторів АртХабу, у мистецькому просторі відбуватимуться не лише творчі вечори, а й зустрічі з цікавими людьми, музичні події, літературний клуб та багато іншого, але відкриття вирішили провести саме у форматі творчих вечорів, які так полюбилися молоді.

– Ми створили АртХаб для комунікації творчих людей. Кожен має своє бачення мистецтва, кожен носить у собі талант, хоча, можливо, й не знає про це. Хочемо, аби саме наш простір спонукав розкриватися, показувати свої таланти, бути собою, – зазначає голова Івент депаратменту Студентської ради ЧДТУ Артем Антоневич.

Уперше в новому просторі біля «відкритого мікрофону» звучала поезія, музика, пісня, дотепні жарти, глибокі філософські думки та слова безмежної вдячності Збройним силам України за можливість творити і ділитися своєю творчістю. Вкотре майданчик творчих вечорів став сценічним дебютом для кількох учасників.

Своєю чергою, очільниця Відділу студентського розвитку і культурних програм Марина Северинчук наголошує: «Новий арт простір об’єднуватиме не лише студентів ЧДТУ, а й загалом творчу молодь Черкас. Адже лампові вечори викликали неабияку цікавість і поза межами вишу».

Світлини: сайт ЧДТУ

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x