На Черкащині розводять оленів плямистих

На Черкащині розводять оленів плямистих

На 146 гектарах вольєру для напіввільного утримання диких тварин Пехівського лісництва філії «Звенигородське лісове господарство» зараз мешкає 59 оленів плямистих. В угіддях філії лісівники почали розводити їх у 2017 році, тоді облаштували вольєр та заселили 9 особин – 7 самок та 2 самці. Лісівники створили всі необхідні умови для тварин, тож тут вони почуваються комфортно і в безпеці.

Саме зараз триває сезон зимової підгодівлі тварин. Олені полохливі й зазвичай тримаються подалі від людей, та до підгодівельних майданчиків навідуються дуже часто, знають коли їх наповнюють і ходять поруч.

«Працівників лісництва вони не бояться, адже до їхнього запаху звикли. Також добре знають як виглядає і звучить авто, на якому привозять їжу, тож не полохаються», – розповідає мисливствознавець Звенигородської філії Олександр Шевченко.

Зимова підгодівля для тварин необхідна. Це допомагає їм легше пережити зиму і зберегти популяцію, тому лісівники виконують цей обовʼязок на 100%.

Протягом року заготовляють корми – зерно, сіно, гіллячковий корм, кукурудза.

Для цього сезону зимової підгодівлі єгерська служба філії заготовила 17,5 тонни сіна, 43 тонни зерна, 11,5 тонни коренеплодів, 1 500 віників гіллячкового корму, закупили 275 кг солі.

Для того, щоб дикі тварини завжди були забезпечені поживою, в угіддях філії функціонує близько 70 підгодівельних майданчиків різної пропускної спроможності й 130 солонців.

 

За інформацією Центрального лісового офісу

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x