У ЧДТУ нагородили переможців інтелектуального турніру з фінансової грамотності

У ЧДТУ нагородили переможців інтелектуального турніру з фінансової грамотності

У Черкаському державному технологічному університеті відбулося урочисте підведення підсумків та нагородження переможців цьогорічного Черкаського регіонального турніру з фінансової грамотності.

Інтелектуальні змагання для учнів 10-11 класів та учнів бізнес-коледжів було організовано на Черкащині вже в п’яте. Головними організаторами турніру виступили ЧДТУ та КНЗ “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників” Черкаської обласної ради. Турнір тривав від 18 грудня 2023 року по 27 січня 2024 року. Загалом у ньому взяли участь 12 команд із Черкас та області. Команди-учасниці презентували професійному жюрі свої роботи на актуальну саме на сьогоднішній момент тему – “Фінансова оборона України в умовах воєнного стану”.

Як прокоментували організатори турніру, він є спрямованим на створення сприятливих умов для реалізації та розвитку творчих та дослідницьких здібностей школярів у підвищенні фінансової грамотності, забезпеченні відповідної освіти та формуванні фінансової культури та поведінки молоді.

Спільно з Черкаським державним
технологічним університетом організатором турніру став “Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників”.  Їх підтримали Управління освіти та науки Черкаської ОВА  Черкаська міська рада, Фонд гарантування фізичних осіб, АТ КБ “ПриватБанк”, Черкаська обласна дирекція АБ “Укргазбанк”.

Велику підтримку та спонсорську допомогу надали зарубіжні партнери з Ротарі клубу “Черкаси-Синергія” за участі Французсько-українського міждержавного комітету.
Завідувачка кафедри фінансів, доктор наук державного управління та членкиня Ротарі клубу “Черкаси-Синергія” Ірина Гончаренко подякувала донорам за сталу підтримку, спрямовану на всебічний розвиток молодих українських науковців.
– Фінанси стосуються нині кожного, де б ви не були. І фінанси є одним із чинників нашої майбутньої Перемоги, – зазначила вона. – Ми горді, що випускниками нашої кафедри є провідні спеціалісти та керівники багатьох відомих черкаських фінансових установ. Переконана, що фінансова грамотність сьогодні, коли існує чимало викликів, пов’язаних із війною, є нашою силою. Це наш спільний розвиток. Безмежно вдячна нашим французським колегам та донорам за надані в якості подарунків комп’ютери, планшети, смарт-годинники, павербанки.
Першість турніру отримала команда “Золотий запас” Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, тренером якої є вчитель Любов Подрушняк.

 

Друге місце посіла команда “Avans” Черкаської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 разом із вчителем-наставником Ольгою Сухенко.
Третє переможне місце заслужено отримала команда “Financial Harmony”  Черкаського бізнес-коледжу, тренером якої є доцент Анжела Гриліцька.
Команди, що не увійшли до трійки переможців турніру, також отримали мотиваційні заохочувальні призи.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x