Кухарям черкаських закладів дошкільної освіти підвищать зарплату

Кухарям черкаських закладів дошкільної освіти підвищать зарплату

Кухарям черкаських дошкільних навчальних закладів збільшать заробітну плату. За це проголосували депутати на сесії міської ради, інформують у пресслужбі ЧМР.

Метою є створення сприятливих умов для підвищення престижу професії шеф-кухарів, кухарів у закладах дошкільної освіти, заохочення до реалізації реформування організації харчування, стабільного кадрового забезпечення та залучення в заклади дошкільної освіти молодих працівників.

На сьогоднішній день заробітна плата шеф-кухарів та кухарів – мінімальна. Тому в закладах останнім часом зростає кадровий дефіцит. А встановлення премій до посадових окладів шеф-кухарів, кухарів дозволить призупинити цей процес.

Передбачається, що понад 140 штатних працівників кухонь ЗДО зможуть отримати премію до посадового окладу в залежності від фахового розряду. Отже, заробітна плата кухарів міських садочків збільшиться на суму від 3 до майже 6 тисяч гривень відповідно до тарифного розряду працівника. Загальні бюджетні витрати на це в 2024 році − 14074, 38 тис. грн.

 

Більше новин у нашому телеграм-каналі − https://t.me/novadoba              

 

 

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x