Ткаченко: «Ми готові забезпечити житлом команду тральщика «Черкаси»

Дата: 24-03-2014, 10:51

Ткаченко: «Ми готові забезпечити житлом команду тральщика «Черкаси»
Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко на офіційному сайті Черкаської ОДА звернувся до жителів області і команди тральщика «Черкаси», який дислокується в Криму. Він відзначив, що в разі потреби область готова прийняти всю команду і забезпечити житлом військових і їхні родини. Про це «Нова Доба» дізналася в облдержадміністрації.

Наводимо текст звернення повністю:

«Шановна громадо!

Від імені усіх черкащан висловлюю слова подяки й шани екіпажу морського тральщика «Черкаси», який опинився в російській блокаді на озері Донузлав.

На борту корабля перебувають надзвичайно мужні й гідні поваги люди. Незважаючи на тиск і небезпеку, вони залишилися вірні присязі. Своїми вчинками вони довели – присяга для українських моряків не порожні слова.

На жаль, поки що спроби вирватися з блокади не обвінчалися успіхом. Сьогодні «Черкасам» знову це майже вдалося! Однак на заваді їм став російський буксир, який штовхав наш корабель на мілину. У результаті тральщик «Черкаси» отримав невеликі пошкодження лівого борту.Для того, щоб зберегти екіпаж і корабель, нашим морякам довелося відступити назад.

Утім, настрій на борту залишається бойовим. Усі 50 чоловік на кораблі, серед яких і 9 черкащан, зайняли оборону й не збираються здаватися росіянам.

Ми пишаємось вами, шановні моряки! І в разі потреби, готові прийняти всю вашу команду на Черкащині та забезпечити кожного із вас та ваші родини житлом.

Пам’ятайте, що Черкащина з вами!»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода