Нове навчальне обладнання отримали дві золотоніські школи

Дата: 24-10-2017, 18:04

Нове навчальне обладнання отримали дві золотоніські школи
У спеціалізовану школу інформаційних технологій №2 та гімназію ім. Скляренка завезли та вже змонтували комплекти для кабінетів фізики, хімії та біології. Тепер ці кабінети оснащені ноутбуками, інтерактивними дошками, мультимедійними проекторами, цифровим вимірювальним і лабораторним обладнанням, цифровими мікроскопами, завдяки яким учні зможуть формувати початкові знання та навики використовувати інформаційно-комунікаційні технології для ефективного розв’язання нетипових завдань і створюватимуть власні проекти. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Золотоноша».

У гімназії першими з колег-фахівців отримали фахові інструктажі з користування обладнанням та поради щодо його ефективного обслуговування Іван Скрипник, Світлана Бузовська та Ірина Кононець. Вони ознайомились і зі смарт-дошками, в які вмонтовано специфічне програмне забезпечення.

Тепер вчителі та учні обох навчальних закладів усе, що було недосяжне раніше, зможуть реалізувати в будь-який час на будь-якому уроці.

Таке оснащення школи отримали в рамках виконання обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», здійснюється вона за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та співфінансування з обласного і міського бюджетів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода