У Черкасах запрацювала «Бібліотека під парасолькою»

Дата: 21-06-2018, 17:40

У Черкасах запрацювала «Бібліотека під парасолькою»
Літня вулична акція під назвою «Бібліотека під парасолькою» почала свою роботу в Черкасах сьогодні, 21 червня. Її проводять всьоме. Усе для того, аби популяризувати українську книгу та залучити до читання якомога більше людей. Повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Цьогоріч завдяки перемозі в «громадському бюджеті» для проекту вдалося придбати нові парасольки з підставками, мобільні стелажі для книг, пластикові столи та стільці, автономну акустичну система та зручні м’які меблі. Відтепер, переконують бібліотекарі, їхня акція проходитиме в більш комфортних умовах. У 2017-ому році за цей проект свої голоси віддали близько 800 містян.

На відкриття події завітали представники заступники міського голови Черкас Людмила Бордунос, Ігор Коломоєць, а ще – представники департаменту освіти та гуманітарної політики.

– Цей проект приклад того, як можна використати кошти громади, міського бюджету, на задоволення потреб містян, – прокоментувала Людмила Бордунос. – Це корисна ініціатива й радує, що наші жителі підтримали її. Тепер кожен, хто любить читати, зможе робити це просто неба, на свіжому повітрі – у альтернативному форматі.

Кожен четвер, упродовж літа, на відвідувачів чекають огляди нових надходжень, інтелектуальне спілкування та зустрічі з письменниками.

Місце проведення: сквер біля бібліотеки імені Лесі Українки (вул. Хрещатик, 200).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода