Партнерство й гроші: черкаський кінофест просить допомоги

Дата: 4-07-2018, 11:21

Партнерство й гроші: черкаський кінофест просить допомоги
Уже цього літа, 16–19 серпня, протягом чотирьох днів у Черкасах відбудеться масштабний фестиваль короткометражного кіно «КіноШот». Захід потішить поціновувачів мистецтва кіно вже втретє національними й іноземними фільмами та анімацією короткого жанру, позаконкурсною програмою соціальної тематики та незвичними майстер-класами, на яких навчать дорослих і дітей робити власне кіно. Проте, щоб усе це відбулося на найвищому рівні для міста й гостей з України і не тільки, організаторам потрібна підтримка, тож «КіноШот» шукає партнерів, які здатні підтримати проект, а це може зробити майже кожен, йдеться у зверненні прес-служби кінофестивалю «КіноШот».

– Фестиваль ще торік перестав бути містечковим. Участь у «КіноШоті» брали фільми з усієї України, а також з інших країн, до Черкас приїжджали визначні діячі кіномистецтва, режисери та відомі критики, – зазначає голова організаційного комітету Вікторія Лаврентьєва. – Торік ми заледве заручилися підтримкою області, міста й небайдужих до кіно меценатів, але й того вистачило не на всі потреби фестивалю. Тому цьогоріч ми запрошуємо стати партнерами всіх, хто любить кіно, кому цікава ініціатива інтелектуального розвитку й хто просто небайдужий до подій, які відбуваються у рідному місті. Так ми запустили збір коштів для проведення фестивалю на платформі «Велика Ідея» і просимо всіх нас підтримати.

Так, на думку організаторів, кожен зможе долучитися до організації фестивалю і, до всього, отримати за це невеличкі, але приємні подарунки.

Фестиваль має велику програму, яка включає покази короткометражних фільмів різноманітної тематики, створених в Україні та за її межами, майстер-класи та лекції відповідного спрямування, зустрічі з цікавими й відомими особистостями кіноіндустрії, дискусії з режисерами, знайомства містян із творчим доробком інших фестивалів України та ін. Окрім конкурсної програми, цьогоріч фестиваль короткометражного кіно «КіноШот» планує в позаконкурсній програмі показати кращі українські короткометражки минулих років, фільми на підтримку Олега Сенцова та привернення уваги до проблеми політичних в'язнів, а також фільми, зняті дітьми в зоні АТО.

Бюджет ІІІ Черкаського фестивалю короткометражного кіно «КіноШот» – 200 тисяч гривень. Ці кошти спрямовують на технічне забезпечення (сцена/екран, монтажні роботи, звукове та світлове обладнання, інша апаратура, робота звукорежисера, переклад і підготовка субтитрів), проживання та проїзд членів журі, рекламу, оренду локацій та невеликий призовий фонд для переможців конкурсної програми.

Фондувати, тобто підтримати проект копійчиною, можна за посиланням – https://biggggidea.com/project/cherkaskij-festival-korotkometrazhnogo-kino-kinoshot/
В організаторів «КіноШоту» залишилося всього лише 39 днів, аби зібрати 50 тисяч гривень на першочергові потреби фесту.

- Будь активним – фондуй у цікаві проекти! - закликають організатори «КіноШоту».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода