Черкаські триатлоністи успішно виступили на чемпіонаті України

Чемпіонат України з триатлону в командній гонці, Кубок України з триатлону серед юнаків та кадетів приймало місто Запоріжжя з 18 по 20 серпня 2018 року. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Чемпіон».

Команда дівчат у складі Чабаненко Ірина, Вовк Анастасія, Корнієнко Ксенія, Пономар Дарія, Трипутень Іванна у командній гонці вибороли І місце.

Команда юнаків у складі Трикоз Максим, Грищенко Кирило, Ульянов Артем, Рижий Денис, Кривенко Артур зайняли в командній гонці ІV місце.

У змаганнях Кубка України серед кадетів Трикоз Максим посів 4 місце, Грищенко Кирило – 7 місце, Рижий Денис – 11 місце, Ульянов Артем – 14 місце серед 27 спортсменів.

Спортсменів до змагань готували тренери-викладачі КДЮСШ №2 ЧМР: Серветник О.В., Лисенко Н.М., Лавриненко П.М., Рожков О.Ю., Пащина О.С.