За Кубок Черкащини з карате змагалися спортсмени з 5 областей

Дата: 5-11-2018, 11:41

За Кубок Черкащини з карате змагалися спортсмени з 5 областей
Усього у змаганнях взяли участь 220 каратистів з Полтавської, Вінницької, Київської, Черкаської та Рівненської областей. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Черкаський спорт».

Учасники виступали в таких видах як: формально – технічні комплекси ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командні, ката кобудо, шобу куміте (двобії з дозованим контактом), ірікумі-дзю та ірікумі-го (повно контактні двобії).

Організатори максимально забезпечили всі умови для виступів спортсменів , було надано 4 татамі обладнаних всім необхідним та завдяки злагодженій співпраці суддівського корпусу і секретаріату змагання проходили без затримок та на високому рівні.

Цьогорічний турнір ще раз підтвердив, що в нашій країні є багато молодих та перспективних спортсменів, їх досягнення викликають гордість та упевненість в спортивному майбутньому України. Такі спортсмени не можуть залишатися без уваги, тому президент Черкаської обласної федерації з годзю – рю карате та рюккю кобудо Мельник А.О. прийняв рішення нагородити преміями та подяками родину 9-річного каратиста Панасенко Костянтина з с/к Монарх м.Сміла та його тренера Пітенко С.А за численні перемоги та високі спортивні досягнення в годзю-рю карате. Нагороди урочисто вручив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Зеленський М.В.

За результатами змагань почесне ІІІ загальнокомандне місце посіли с/к «Сенто» (м.Київ); ІІ місце вибороли с/к «Будокан» (м.Черкаси) додавши в свою скарбничку 19 золотих , 18 срібних та 13 бронзових медалей. Золотими призерами стали с/к «Калина» ( збірна Полтавської та Вінницької обл.) зайнявши І загальнокомандне місце.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода