Нове спортивне спорядження передали черкаським боксерам

Дата: 28-12-2018, 12:22

Нове спортивне спорядження передали черкаським боксерам
Увосьме в Черкасах пройшов відкритий турнір із боксу пам’яті Геннадія Сергійовича Козлова. Поєдинки тривали впродовж двох днів 26 і 27 грудня в приміщенні КДЮСШ «Вулкан», що на вулиці Ярославській, 6. У межах змагань кращим боксерам нашої області передали нове спортивне спорядження.

На рингу зустрілися бійці різних вікових груп зі Сміли, Корсунь-Шевченківського, Жашкова, Умані, Монастирища, Шполи, Чигирина й Звенигородки, а ще – з Черкаського району та зі спортивних шкіл Черкас (зокрема, КДЮСШ «Вікторія», КДЮСШ «Вулкан», ФСТ «Динамо», ВПСК «Боксер», СК «Манеж», «AmbrosCrossFight» та « Три-Чотири»). Загалом – близько 120 представників.
Нове спортивне спорядження передали черкаським боксерам

Учасників змагань привітали міський голова Анатолій Бондаренко, заступник міського голови Черкас Юрій Ботнар (у грудні 2016 року його обрали віце-президентом федерації боксу Черкаської області) та депутат міської ради, президент федерації Сергій Тищенко. Вони передали спортсменам та тренерам нове спорядження: спортивні костюми, футболки, взуття, шоломи й боксерські рукавиці. Придбали все це за кошти міського бюджету. Боксерам також передали абонементи в басейн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода