У Черкасах триває публічна дискусія щодо проекту міського бюджету на 2019 рік

Дата: 10-01-2019, 21:00

У Черкасах триває публічна дискусія щодо проекту міського бюджету на 2019 рік
Вдруге такий відкритий діалог відбувся у середу, 9 січня, у залі засідань Черкаської міської ради, повідомляють в прес-службі ЧМР.

Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган представила присутнім презентацію проекту міського бюджету на 2019 рік. А також наголосила, що цей проект був заздалегідь підготовлений та вчасно поданий на розгляд виконавчого комітету.

У процесі обговорення члени виконавчого комітету погодили зазначений документ, але без бюджету розвитку.

На їх думку, він має ухвалюватись лише після затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста. Далі – слово за депутатами Черкаської міської ради.

Тобто, на сьогодні поки не буде прийнятий ПСЕР та бюджет розвитку - немає змоги фінансувати жодні капітальні видатки в місті. Як-то: проведення ремонтів, закупівлю обладнання, медикаментів тощо. Тоді як усі захищені статті, на кшталт – заробітних плат бюджетникам (педагогам, працівникам галузей охорони здоров’я, культури, соціального захисту, спорту тощо), комунальні платежі – допоки немає рішення сесії - фінансуватимуться на умовах однієї дванадцятої від минулорічного бюджету.

За словами Наталії Джуган, на сьогодні Черкаси – єдиний обласний центр в Україні, який має таку ситуацію з бюджетом.

Зі свого боку, головний фінансист Черкас висловила сподівання, що у найкоротший термін міські обранці зберуться на сесію та проголосують за основний фінансовий документ, за яким житиме місто у 2019 році.

Нагадаємо, перші публічні обговорення проекту бюджету на нинішній рік провели в суботу, 29 грудня 2018 року, в міському будинку культури імені І.Кулика.

Ознайомитись детальніше з проектом міського бюджету на 2019 рік можна на сайті Черкаської міської ради
за посиланням: http://chmr.gov.ua/ua/files.php?s=33&s1=368&s2=574.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода