У Черкасах відбудеться третій регіональний фестиваль з робототехніки

У Черкасах відбудеться третій регіональний фестиваль з робототехніки

Аби поширити запровадження наукових розробок, спрямованих на розвиток в учнівської молоді інтересу до науково-технічної творчості, техніки та високих технологій, підготовки підростаючого покоління до життя у високотехнологічному конкурентному світі з березня 2016 року Черкаська область долучилась до міжнародної програми-конкурсу FIRST LEGO League (FLL). Цього року знавці робототехніки з Черкащини вже втретє змагатимуться за звання кращих на регіональному фестивалі, інформують в боласному управлінні освіти і науки. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі Черкаської ОДА.

Місія програми полягає у тому, аби показати учням та вчителям світ науки та технологій, який є неймовірно цікавим та захоплюючим.

У Черкаській області більше 30 шкіл мають навчальні набори LEGO, деякі з команд уже не перший рік беруть участь у фестивалі, але ж тема сезону кожного року змінюються, тому кожна команда готується до змагань та мріє отримати найвищу нагороду.

27 січня 2019 року відбудеться третій регіональний фестиваль з робототехніки. Учасниками цьогорічного фестивалю FIRST LEGO League стали понад 500 учнів, які представляють 128 команд загальноосвітніх навчальних закладів не лише Черкаської, а й Миколаївської області.

Відзначимо, що вперше у фестивалі беруть участь діти з особливими потребами, які на рівні з усіма будуть боротися за головні призи фестивалю!

Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Темою цьогорічного сезону є тема «Вперед на Орбіту». Тому, FLL – це не лише конструювання та змагання роботів, участь у фестивалі дає можливість командам відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

На фестивалі на учасників чекають такі види змагань:

– Гра роботів.Під час проведення гри діти представляють запрограмованого автономного робота на базі LEGO®MINDSTORMS®, який зароблятиме бали, виконуючи певні місії.

– Основні цінності, про які учасники дізнаються під час гри – це те, що дружнє змагання та спільні досягнення взаємопов’язані, а допомога одне одному –підґрунтя командної роботи.

– Проект. Кожного року команди готують проект з нової теми, оголошеної FIRST Lego League. Проект дає можливість команді відчути себе науковцями, винахідниками та інженерами.

– СУМО (Автономні роботи), СУМО (Роботи, керовані дистанційно) та

– СЛАЛОМ.

У проведенні заходу також візьмуть участь не тільки учнівські команди та їх тренери, а і волонтери, батьки учасників, освітяни області та усі кому цікавий світ робототехніки.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x