Черкаські рятувальники продовжують перемагати на чемпіонаті

3 липня на території спортивного комплексу ГУ ДСНС України у Харківській області триває ХХVІІ Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед дорослих та юнаків. Представники Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України на змаганнях продовжують демонструвати свою спортивну майстерність та за результатами другого дня Чемпіонату мають наступні здобутки: в особистому заліку курсант третього курсу Владислав Циганюк на дистанції 100-метрова смуга з перешкодами виборов ІІ місце; у підйомі по висувній драбині у вікно 3-го поверху навчальної башти, начальник спортивного комплексу майор с. ц. з. Віталій Новгородченко і курсант третього курсу Олексій Хижняк здобули «срібло». Про це інформує прес-служба ДСНС України в Черкаській області.