Підсумки «Доби»

Дата: 5-07-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Не платиш – наведи лад у місті! Так у Черкасах борються з тими, хто не платисть аліменти. Така ініціатива стала можлива у рамках проекту #ЧужихДітейНеБуває. Фінансують такі суспільно корисні роботи органи місцевого самоврядування, з розрахунку на мінімальну заробітну плату. Боржники відпрацьовують борги перед власними дітьми там, де не вистачає робочих рук. У Черкасах це комунальні підприємства «Черкаситеплокомуненерго», «Черкасиводоканал», ЧЕЛУАШ, Черкаська служба чистоти тощо, де наразі працюють 10 неплатників аліментів.


Для чого тяжко й сумлінно працювати, коли за день із легкої руки можна заробити 40 тисяч (!) гривень? Певно, такою і є мотивація тих, хто сьогодні безстрашно збуває наркотики. Днями таких знову викрили на Черкащині. Працювали, звісно, лише через месенджери, за допомогою «закладок». Тисячу доз метадону і 300 тисяч гривень вилучили при обшуку у трьох злочинців. Поки наркозбувачі під домашнім арештом.


Актуально.
На Івана Купала в Черкасах проведуть два свята – для дітей і для дорослих. О 12:00 у Сосновому бору стартує «Party для дітей» із майстер-класами з вінкоплетіння, конкурсами на найкращий віночок та найдовшу косу, розвагами, квестами, хороводами і запусканням віночків. Безкоштовними для дітей будуть розпис гіпсових фігур, аквагрим та стрибки на батуті. Організатори обіцяють призи, подарунки та смачне морозиво. О 16:00 – початок "Купальських вечорів" для дорослих у парку «Перемога». Тут на гостей чекає обрядово-розважальна програма, конкурс боді-арту, конкурси на найкращий вінок та найдовшу косу, майстер-клас із вінкоплетіння, битва фарбами, анімаційно-розважальні заходи і квест. Усі Івани й Іванки отримають подарунки. А ще на черкащан чекає показ українського вбрання і виставка-ярмарок виробів ручної роботи.


Число.
Майже 400 мільйонів гривень сплатили черкащани за компослуги у травні. При цьому заборгованість населення області на кінець травня за централізоване опалення та постачання гарячої води становила 311,5 млн грн, за послуги з постачання природного газу – 240,1 млн грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 45,4 млн грн, за постачання електричної енергії – 78,6 млн грн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода