В області прогнозують зміну погоди

Дата: 20-02-2020, 16:16

В області прогнозують зміну погоди
Погода не змінила своєму теплому тренду й у другій декаді лютого і підтримала аномально високі значення температури. У результаті у багатьох районах області фіксуються рекорди максимальної температури. Такі аномалії не проходять безслідно, вони залишають слід в кліматичних довідниках.
Причина такої погоди – домінування теплих атлантичних повітряних мас, до яких в останні дні приєдналася сонячна енергія. Проте втручання південного антициклону зумовило перепади температури впродовж доби: денний прогрів до 7−9º тепла та нічні вихолоджування до 3−5º морозу.

За прогнозом, добові перепади температури на фоні утримання весняної погоди збережуться у п’яницю та суботу. Вітри залишаться слабкими, температура коливатиметься від невеликих морозів вночі до невеликого тепла вдень. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному гідрометцентрі.
А у неділю чекаємо на погодні зміни. Система атмосферних фронтів, яка наблизиться до нас із західної Європи, принесе на Черкащину дощ та мокрий сніг, посилення вітру до 15−20 м/с. Атмосферний тиск буде вести себе «невгамовно». Упродовж доби його падіння зміниться ростом. А вітер змінить свій напрямок із південного на північний. Температура впродовж доби лише 3−5º тепла. Негода утримається і на початку нового робочого тижня.

Наростання тепла відбувається стримано і зараз найбільш небезпечним є інтенсивне вторгнення холоду, якого поки що не прогнозуємо.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода