Поради в спекотну погоду від санепідеміологів Черкас

Дата: 18-06-2014, 19:32

Поради в спекотну погоду від санепідеміологів Черкас
Щоб літній відпочинок приніс вам лише радість, задоволення та здоров’я, Головне управління Держсанепідслужби у Черкаській області застерігає :
– Кращий час для перебування на сонці – до 11 години та після 17 години. Решту часу дітям та дорослим краще перебувати в приміщенні або в тіні. Бажано не гуляти під палючим сонцем, щоб запобігти опікам шкіри та перегріванню.
– Під час перебування на вулиці в літній день на голову слід одягати головний убор – капелюшок, кепку з полями або панаму. Одяг має бути вільного покрою, бажано з натуральних тканин світлих кольорів. Чим більш закрите тіло, тим краще, і чим світліший одяг, тим менше сонячних променів він акумулює.
– Очі також потребують захисту, для чого знадобляться сонцезахисні окуляри, які краще купувати у спеціалізованих офтальмологічних магазинах.
– Купатися слід у спеціально відведених місцях – на організованих пляжах, басейнах.
– Відпочивати біля моря, річки, озера краще в тіні, під тентом чи парасолькою.
– Перед виходом на пляж шкіру слід захистити спеціальним сонцезахисним кремом із високим ступенем UV-захисту, який дозволений до використання.
– Під час відпочинку на природі необхідно вживати достатню кількість рідини (питна вода, морси, соки, квас), щоб не допустити зневоднення організму.
– Необхідно пам’ятати, що людина, яка вранці та ввечері як мінімум по дві години перебуває на відкритому свіжому повітрі, навіть у похмурий день, отримує достатню кількість світла, щоб протягом року виробляти необхідну кількість вітаміну Д.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода