Комунальний скандал зчинився в Черкасах

Комунальний скандал зчинився в Черкасах

Комунальний скандал зчинився в Черкасах. У СУБі «Митниця» скаржаться на тиск кількох депутатів міськради. Бо ті, кажуть комунальники, активно лобіюють інтереси приватної фірми-підрядника. Яку, до всього, очолює дружина одного з депутатів. Більше знає Ольга Скорик.

– Если б то делалось, то вся б эта изоляция была б подвязана, а вот эта труба была б покрашена, а вот теплоизоляция, вот задвижка. Я так думаю, она должна, как минимум, быть покрашена».
Це директор СУБ «Митниця» нарікає на халтуру підрядника. Такої недбалості в роботі вже задокументували чимало. Реакція приватника не забарилася, переповідає Ігор Работенко. Через таку його прискіпливість незабаром до СУБу нагодилися візитери.

Ігор Работенко, директор СУБ «Митниця»: «Мы наткнулись на визит депутата Вышиваного, который в ультимативной форме потребовал от меня, чтобы я не вмешивался в эти все процессы. Потому, что очень уважаемые люди являются учредителями его предприятия, а он непосредственно должен носить определенные взносы губернатору Тулубу».
Валерій Вишиваний до міськради потрапив як фронтзмінівець. Потому пристав до вільних демократів. Далі перефарбувався в регіонала. Приватним підприємством, із яким конфліктує СУБ, керує дружина Вишиваного – Людмила. Вона нібито й серед засновників. Сам депутат це заперечує. І навпаки спускає всіх собак на директора СУБу. Бо та ще й боргує приватнику за його послуги.

Валерій Вишиваний, депутат Черкаської міськради: «Це не фірма моєї дружини. Вона там директор цього підприємства, яка не отримує зарплату, як і не отримують заробітну плату всі інші працівники. Ця людина свідомо банкротує підприємство для того, щоб завести інших підприємців».

Валерій Вишиваний стверджує: комунальникам не погрожував. Усе це називає наклепом і вже готує заяву до прокуратури. Свою вже подали і СУБівці. А ще – заручилися підтримкою «Громадської ради Черкас». Тут певні: виною всьому безкарність депутатів. Ті звикли розкошувати в депутатських і чиновницьких крісла одночасно. Бо Вишиваний ще й очолює один із департаментів обладміністрації.

Іван Сухарьков, голова правління ГО «Громадська рада Черкас»: «Это само по себе ведет к коррупции. Человек одной рукой голосует за выделения средств этому коммунальному предприятию иле департаменту, а другой рукой вытаскивает себе в карман».

Громадська рада хоче створити спільну спеціальну комісію, аби в усьому розібратися. Свою ініціюють і депутати міськради. Правда, з подачі соратника Вишиваного – Бориса Лєбєдцова – вони збираються перевіряти роботу СУБу. Правоохоронці теж уже втрутилися в конфлікт.

Михайло Буджерак, в.о. прокурора м. Черкаси: «Нині триває перевірка. У випадку встановлення ознак будь-якого кримінального правопорушення або ж злочину тих чи інших осіб, буде надана відповідна кваліфікація таким діям».
Результати своєї перевірки у прокуратурі обіцяють не раніше, ніж за місяць.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x