У Черкаському онкодиспансері відтепер можуть проводити процедуру гемодіалізу

Підрозділ гемодіалізу Центру пластичної реконструктивної та малоінвазійної онкоурології функціонує на базі Черкаського обласного онкологічного диспансеру. Про це повідомляють журналісти «Нової Доби».

За словами завідувача обласного центру пластичної реконструктивної та малоінвазійної онкоурології Черкаського обласного онкологічного диспансеру Романа Морару-Бурлеску, виокремили територію для потреб нефрологічних пацієнтів.

–  Нарешті в Черкаському обласному онкологічному диспансері фахівці здійснюватимуть важливу процедуру гемодіалізу. Це насамперед необхідно для хворих. По-перше, проблематично, коли пацієнти потребують хірургічного втручання, але перебувають на постійному хронічному гемодіалізі. Після оперативних масивних утручань у деяких хворих відбуваються гострі пошкодження нирок, тому опісля було необхідно здійснювати гемодіаліз, – пояснив Морару-Бурлеску.

Фахівець додав, що відкриття підрозділу гемодіалізу надає можливість на будь-якому етапі лікування допомагати хворим і здійснювати очищення крові.

Подібні публікації

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x