ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Каневі зросте тариф на воду

Дата: 8-02-2018, 22:56.

У Каневі зросте тариф на воду Днями відбулося чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради. Цього разу члени виконкому були змушені піти на непопулярні кроки – ухвалили рішення про підвищення вартості послуг водопостачання й водовідведення. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міської ради.

На початку січня ц.р. КП «Управління ВКГ» звернулося до міського голови із проханням розглянути розрахунки коригування тарифів встановлених з 10 серпня 2017 року. Коригування, пов’язане із збільшенням мінімальної заробітної плати з 1 січня ц.р. відповідно до ст. 8 ЗУ «Про Державний бюджет на 2018 рік».
Як повідомила начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник, в середньому тариф підвищиться на 9%. Проект рішення пройшов відповідну процедуру оприлюднення. Також питання обговорювалося на засіданні робочої групи за участі депутатів міської ради. Усі пропозиції було враховано.

Відтак, члени виконкому рішенням №26 від 07.0.2.2018 року «Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем ) затвердили нові тарифи в наступних розмірах, а саме для:

1.1. Населення:
- централізоване водопостачання: - 13,08 грн. за 1 м. куб.
- централізоване водовідведення: - 14,10 грн. за 1 м. куб.
- послуга з централізованого постачання холодної води
(з використанням внутрішньобудинкових систем) - 13,68 грн. за 1 м. куб.
- послуга з централізованого водовідведення
(з використанням внутрішньобудинкових систем) - 14,76 грн. за 1 м. куб.
1.2. Бюджетні установи :
- централізоване водопостачання: - 13,08 грн. за 1 м. куб.
- централізоване водовідведення: - 14,10 грн. за 1 м. куб.
1.3 Інші споживачі:
- централізоване водопостачання: - 17,34 грн. за 1 м. куб.
- централізоване водовідведення: - 19,32 грн. за 1 м. куб

За відповідне рішення проголосувало 7 членів виконкому, 1 – утримався. Нові тарифи ввійдуть в дію вже з 1 березня ц.р.

Також, користуючись нагодою, директор КП «Управління ВКГ» Володимир Цюкало повідомив, що підприємство наразі несе суттєві збитки у зв’язку з затримками виплат компенсації за надані субсидії та пільги. Так, станом на 1 січня ц.р. борг держави перед підприємством становив 604 тис.грн. Затримки викликані тим, що розрахунки по субсидіях та пільгах з 1 січня ц.р. будуть проводиться відповідно до Постанови КМУ від 4 березня 2002 року №256 «Про затвердження порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету». Порядок фінансування по цій постанові не врегульований Мінфіном, при отриманні повних консультацій підприємство повідомить про зміни у розрахунках.

Теги: черкаси, черкаська область, тарифи, комунальні послуги, водопостачання, Канів


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o