ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Секрети пакування валіз

Дата: 10-05-2018, 21:02.

Секрети пакування валіз * Шкарпетки і білизну краще згорнути в трубочку і помістити у взуття: так ми одночасно заощадимо місце і збережемо черевики від деформації.
* Взуття може служити відмінним футляром для годинників, окулярів навіть краватки. Щільно укладені предмети не рухатимуться при транспортуванні і краще перенесуть поїздку.
* Футболки, пуловери займають менше місця і менше мнуться, якщо їх теж згорнути валиком, а не укладати звичними пластами. Якщо таких валиків багато, а валіза глибока, з них можна скласти перший шар.
* Між речами варто покласти поліетиленові пакети або аркуші паперу. Одяг ковзатиме, але не тертиметься один об один і менше постраждає.
* Не складайте балончики та баночки з різноманітною косметикою та хімією в одну торбинку. Переконавшись у герметичності, треба розкласти все це по різних закутках.
* Не складайте взуття парами. Кожен черевик потрібно покласти в свій пакет і порозсовувати по різних місцях.
* Ремені краще укласти уздовж стінок валізи. Якщо їх згорнути, вони займуть більше місця.
* Щоб штани у валізі були не такі пом’яті, їх треба укласти на дно валізи так, аби штанини залишилися зовні. Зверху краще покласти футболки та сорочки.
* Не беріть із собою фен. Практично у всіх готелях його можна знайти. Якщо ж ви їдете на тижневу ночівлю у наметах на дикому безлюдному пляжі, то там він вам точно не знадобиться.
* Намагайтеся брати з собою у дорогу одяг, що не мнеться. Це не лише допоможе мати ошатний вигляд у будь-якій ситуації, а й позбавить зайвих клопотів, пов’язаних із пошуками праски.

Теги: черкаси, черкаська область, побут, пакування валіз, відпочинок, поради, туризм


Черкаси наживо

На Черкащині школярі на уроках трудового навчання шиють одяг та постільну білизну для вихованців сиротинця. Учні самі вигадують дизайн, кроять та
На Відкритому Європейському чемпіонаті з робототехніки (Дебрецен, Угорщина) черкаська команда «Kiborgs.UA» (учні міської гімназії №9) увійшла в
Місто без нас ...
Борис Юхно, RSS
Обласне... Імені Симоненка! ...
Володимир Даник, RSS
Повернення ...
Юлія Фомічова, RSS