На благодійному спектаклі в Черкасах збиратимуть гроші для онкохворих дітей

На благодійному спектаклі в Черкасах збиратимуть гроші для онкохворих дітей

21 грудня 2013 в 16.00 в ПК «Дружба народів » відбудеться танцювальна вистава «Діти для дітей. Аліса запрошує в країну чудес». Танцювальний мюзикл підготували вихованці зразкового колективу сучасної хореографії «Вікторія».

Виручені за квитки гроші ми передамо хворим дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Черкаському онкологічному диспансері. Цей захід ми проводимо з метою прищеплення нашим вихованцям співчуття та милосердя до їх хворих ровесників, яким у житті менш пощастило. Подібні заходи сприяють і патріотичному вихованню, адже діти мають можливість переконатися, що навіть у юному віці можна підтримати інших людей, займати активну громадську позицію, – говорить керівник колективу «Вікторія» Вікторія Сухенко.

Долучившись до ініціативи юних танцюристів, черкащани та гості міста отримають можливість не лише переглянути оригінальний мюзикл, але і придбавши квиток вартістю 30 гривень безпосередньо допомогти хворим дітям.

Виручені за квитки гроші будуть передані хворим дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в Черкаському онкологічному диспансері.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x